Prodej nemovitostí

Níže Vám představím rozsah mých služeb a ukážu důvody, proč nemovitostí prodávám do 2 měsíců za nejvyšší možnou cenu. 

Profesionální fotografie

Platí se penězi, ale vybírá se očima. Profesionální fotograf nafotí Vaši nemovitost za pomocí špičkové techniky.

Videoprohlídky

Kvalitní videoprohlídka dokonale odliší nemovitost od ostatních prodávajících a výrazně zvýší šanci na rychlý prodej za maximální možnou cenu.

Home staging

Profesionální příprava nemovitosti na prezentaci, focení a prodej. Vaši nemovitost dokážeme ukázat kupujícím v tom nejlepším světle. Prodejní cena nemovitosti po home stagingu je vyšší o více než 10 %

Profesionální marketing

Promyšlený marketing a volba vhodné prodejní strategie ovlivňuje konečnou prodejní cenu až o 20 %

Analýza tržní ceny

Nastavit cenu nemovitosti tak, aby nebyla příliš nízká, ani příliš vysoká je umění. Vypracuji Vám důkladnou tržní analýzu.

Právní servis

Veškerý právní servis zajišťují renomovaní a prověření advokáti JUDr. Petr Hradil a Mgr. Tomáš Gazda

Průkaz energetické náročnosti

Průkaz energetické náročnosti budovy udává, kolik energie spotřebuje budova při běžném provozu. Tu pak zařadí do třídy energetické náročnosti od nejúspornější (A) až po nejméně úspornou (G). Při nedodání PENB při prodeji hrozí v některých případech pokuta až 100 000 Kč

Znalecké posudky, daňové přiznání

Zajistím vypracování daňového přiznání pro daň z nabytí nemovitosti. V případě potřeby také ocenění nemovitosti pro potřeby finančního úřadu či banky.

Financování

Prověřím bonitu klienta již před prohlídkou. Díky spolupráci se všemi významnými bankami a stavebními spořitelnami zajistím zájemcům o koupi či rekonstrukci nejvýhodnější možný způsob financování.

Zajišťuji výkup nemovitostí

Díky dlouhodobé spolupráci s prověřenými investory jsem schopen zajistit výkup Vaší nemovitosti a to až za 80 % tržní ceny, s výplatou peněz do 48 hodin .

Zajisťuji rekonstrukci nemovitostí

Při rekonstrukcích spolupracujeme se skupinou živnostníků, a proto se ve většině případů dostaneme oproti stavebním firmám k výhodnějším cenám. Při nákupu materiálu máme také možnost množstevních slev.

Databáze poptávajících klientů a spolupráce s makléři

Oslovím poptávající klienty z naší databáze. Spolupracuji s makléři ostatních realitních kanceláří. V případě, že mi kolega dovede kupce na Vaši o nevitost, nemám problém se s ním rozdělit o svou provizi.

Profesionální fotografie

Kvalita fotografií interiérů a exteriérů je u majitelů nemovitostí či realitními makléři nezřídka podceňována. 
Kvalitní profesionální fotografie je však jedním z nejdůležitějších atributů při rychlém prodeji nemovitosti za maximální možnou cenu. 

Videoprohlídky

Od začátku roku 2017 jsme se v rozhodl pro realizaci profesionálních videoprohlídek. Nezáleží jestli se jedná o luxusní byt, nebo starší rodinný dům na vesnici, každá nemovitost má co nabídnout, buď sama sebe, nebo své okolí. Pomocí videa lze zachytit detaily, ale také emoce, které si v běžné fotogalerii ztratí. Videoprohlídka může  Váš dům či byt dokonale odlišit od ostatních nemovitostí v nabídce.  Kvalitní videoprohlídka má v průměru čtyřikrát vyšší sledovanost, než u klasických fotek,  nejen že zaujme více lidí na realitních serverech, ale mohou na ni narazit také běžní uživatelé Youtube, nebo Facebooku. Ve videoprohlídce nemovitosti si již zahráli i herci. Standardem každé videoprohlídky nemovitosti jsou záběry z dronu.  Říkáte si proč ? Protože dělám věci, které ostatní nedělají.

Home staging

Home Staging je v našem kraji, u většiny realitních kanceláří stále ještě ne příliš používanou formou podpory prodeje.  Dobře připravená nemovitost se bude na první pohled odlišovat a zaujme více zájemců o koupi. Vaše nemovitost bude působit čistě, vzdušně, prostorně a prodá se v průměru o 10 až 15 % vyšší cenu. 

 

 

Financování

Již před prohlídkou přes naše hypoteční centrum prověřím bonitu zájemců o nemovitost.  Spolupracuji se všemi významnými bankami a stavebními spořitelnami, a proto dovedu klientům sjednat nejvýhodnější hypotéku na trhu. Klienti tak mají vše ,, pod jednou střechou" a já je tak můžu informovat úplnými informacemi z banky, od advokáta, katastru aj. 

Průkaz energetické náročnosti

Podle novely zákona 406/2000 Sb. je povinen předložit průkaz energetické náročnosti od 1. 7. 2015 každý vlastník budovy a bytové jednotky při jejím prodeji. Vlastník jednotky či objektu je tak povinen zajistit zhotovení energetického průkazu pro jeho předložení již při samotné inzerci a nabídce nemovitosti. Dále pak při uzavírání kupní smlouvy s kupujícím, kde je povinen ze zákona tento průkaz kupujícímu předat při podpisu smlouvy nebo v ověřené kopii.V případě, že vlastník domu či bytové jednotky nepředloží energetický průkaz při inzerci v rámci ukazatelů energetické náročnosti, hrozí mu pokuta až do výše 100 000,- Kč,  a to i v případě, že průkaz nedoloží ke kupní smlouvě.

Chcete prodat Vaši nemovitosti na nejvyšší možnou cenu ? Neváhejte mě kontaktovat a nejpozději do 24 hodin se Vám ozvu.