Reference

Prosím, sdělte ostatním, jak jste byli s mou prací spokojeni.

Bude je to zajímat.   

Pan Tomáš Surovec je skutečně člověkem na svém místě. Jeho profesionální přístup je pouze jednou z mnoha kvalit, kterou vám může nabídnout. Mám s tímto realitním makléřem zkušenosti v souvislosti s prodejem domu. Pan Surovec vše zařídil, byl ochotný a velmi schopný. Dům se prodal velmi rychle možná i díky trendy technikám, které pan Surovec využívá, což jeho kvalitu práce jen dokladuje. Pokud budu někdy přemýšlet o koupi, prodeji nebo pronájmu nemovitosti, je jisté, že oslovím znovu právě jeho. Jedním slovem DOPORUČUJI.

Petra Trávníčkováptravnickova@utb.cz

Pan Tomáš Surovec je velmi úspěšný makléř! Prodal můj dum v Květné/Stráni o němž mne několik makléřů tvrdilo, že je to neprodejné ! Mohu jej vřele doporučit! Nejen ze pravidelně komunikuje s prodejcem, ale má velmi úspěšnou reklamu o objektu který prodával !

Josef Šupajoesupa@gmail.com

Jestli-že se na mě někdo obrátí s prosbou, jestli neznám nějakého realitního makléře, tak rád a bez obav doporučím pana Tomáše Surovce. Svěřil jsem mu prodej mého bytu ve Zlíně. Zařídil vše potřebné, od profesionální propagace, kompletní legislativy až po finanční záležitosti. Jednání pana Surovce bylo vždy pro obě strany tj. kupující a prodávající zcela jasné a srozumitelné. Vše proběhlo na profesionální úrovni. Ještě jednou, touto formou, panu Tomáši Surovcovi děkuji.

Ivo Nováčekivosport@seznam.cz

Ráda bych poděkovala panu Tomáši Surovcovi za obětavou a profesionální práci v případě prodeje našeho domu ve Vlachovicích. Nemovitost jsme prodávali přes jinou realitní kancelář 2 roky a nebylo možné to prodat. Překvapilo mě, že pan Surovec našel kupce za dva týdny a nemovitost se prodala za vyšší než požadovanou cenu. Děkuji Vám za Vaše prokázané služby. S pozdravem Marcela Tabarková

Marcela TabarkováTel.: 608 467 980

Chcete dobře prodat nemovitost? Dám Vám dobrou radu. Obraťte se na realitního makléře pana Tomáše Surovce, člověka pracovitého, spolehlivého, ochotného, milého a usměvavého. Stručně a jasně :moji nemovitost-rodinný dům, prodal za velmi krátkou dobu a velmi dobrou cenu. Není co dodat, kdo nezkusí, neuvěří. Pane Tomáši DĚKUJI ! Spokojený klient Alena Zemková

Alena Zemkovázemkovaalena@seznam.cz

Pan Surovec profesionál každým coulem, maximální spokojenost jak při pronájmu tak prodeji nemovitosti ,jasné vstřícné jednání aktivní přístup mé hodnocení 1***+++ těším se na další případnou spolupráci a přeji hodně úspěchů

Václav Kunovskývaclav.kunovsky@timeseal.cz

Byla jsem velmi spokojená s práci pana Surovce při prodeji nemovitosti. S jeho ochotou, akčností, důsledností, s velmi rychlým jednáním. Vše okolo prodeje zařídil, vyjednal a určitě udělal víc než je jeho povinnosti při zprostředkování prodeje. Velmi mu za jeho práci děkuji a doporučuji se na něj obrátit v případě prodeje a koupě nemovitosti. Velká spokojenost. Doporučuji!

Květuše Ihazová Průsovákvetuseprusova@seznam.cz

Byl jsem velmi spokojen s dobře odvedenou prací pana Surovce při nákupu chaty s větším pozemkem. Výborná součinnost , profesionalita a k tomu jako bonus, rychlý zápis na katastr. Takže pokud kupujete - prodáváte , tak určitě přes pana Surovce.

Pavel Kozubíkkozubik@elseremo.cz

Rozhodne odporúčame pána makléra Surovca. Pomohol nám predať byt do týždňa od zverejnenia a za vyššiu ako požadovanú sumu. Všetko prebehlo hladko a my sme sa mohli v živote posunúť ďalej. 100%na spokojnosť.

Jana Považanovápovazanovajana@seznam.cz

Pan Surovec mě prodal atypickou nemovitost, a to sice dlouho nevyužívaný bývalý pionýrský tábor. Na budově před zahájením prodeje opravil díravou střechu atd. Objekt prodal za dva měsíce. Ve spolupráci s ním budu i nadále pokračovat.

Jaroslav ČiernikTel. 731 522 473

Při prodeji nemovitosti jsme byli s p. Tomášem Surovcem velmi spokojeni, byl vstřícný, příjemný, vždy dochvilný a dá se říct, že oproti jiným realitním makléřům daleko pružnější ! Za což mu děkujeme a všem ho doporučujeme!

ProcházkoviTel.: 604 745 454

Spolupráce p. Surovce při prodeji mého bytu byla na velice dobré úrovni. Byl jsem spokojený s jeho přístupem a pozitivním myšlením. Ochotný, obětavý, dovede poradit a je na něho spolehnutí

František Doležalfrantisek.dolezal@volny.cz

Přes realitního makléře Tomáše Surovce jsem prodávala domek. Prodej proběhl v poměrně krátkém čase. Ze strany makléře ochota, vstřícnost,spolehlivost, celkově solidní a profesionální jednání. Pana Surovce podle vlastní zkušenosti mohu doporučit.

Milena Martincovámilena_martincova@centrum.cz

Ráda bych poděkovala p. Surovcovi za jeho vynikající služby a ochotu poradit při prodeji mojí chaty. Byla jsem velmi spokojena s jeho ochotou a slušností.

Božena ČernochováTel.: +421902683274

Ráda bych poděkovala p. Surovcovi za jeho vynikající služby a ochotu poradit při prodeji mojí chaty. Byla jsem velmi spokojena s jeho ochotou a slušností.

Božena ČernochováTel.: +421902683274

Já osobně jsem byl s přístupem z Vaší strany naprosto spokojen a tímto Vám také děkuji za spolupráci.

Pavel Šimekpavel.simek@gmail.com