Reference

Prosím, sdělte ostatním, jak jste byli s mou prací spokojeni.

Bude je to zajímat.   

Ráda bych poděkovala panu Tomáši Surovcovi za obětavou a profesionální práci v případě prodeje našeho domu ve Vlachovicích. Nemovitost jsme prodávali přes jinou realitní kancelář 2 roky a nebylo možné to prodat. Překvapilo mě, že pan Surovec našel kupce za dva týdny a nemovitost se prodala za vyšší než požadovanou cenu. Děkuji Vám za Vaše prokázané služby. S pozdravem Marcela Tabarková

Marcela TabarkováTel.: 608 467 980

Pan Surovec profesionál každým coulem, maximální spokojenost jak při pronájmu tak prodeji nemovitosti ,jasné vstřícné jednání aktivní přístup mé hodnocení 1***+++ těším se na další případnou spolupráci a přeji hodně úspěchů

Václav Kunovskývaclav.kunovsky@timeseal.cz

Byla jsem velmi spokojená s práci pana Surovce při prodeji nemovitosti. S jeho ochotou, akčností, důsledností, s velmi rychlým jednáním. Vše okolo prodeje zařídil, vyjednal a určitě udělal víc než je jeho povinnosti při zprostředkování prodeje. Velmi mu za jeho práci děkuji a doporučuji se na něj obrátit v případě prodeje a koupě nemovitosti. Velká spokojenost. Doporučuji!

Květuše Ihazová Průsovákvetuseprusova@seznam.cz

Byl jsem velmi spokojen s dobře odvedenou prací pana Surovce při nákupu chaty s větším pozemkem. Výborná součinnost , profesionalita a k tomu jako bonus, rychlý zápis na katastr. Takže pokud kupujete - prodáváte , tak určitě přes pana Surovce.

Pavel Kozubíkkozubik@elseremo.cz

Rozhodne odporúčame pána makléra Surovca. Pomohol nám predať byt do týždňa od zverejnenia a za vyššiu ako požadovanú sumu. Všetko prebehlo hladko a my sme sa mohli v živote posunúť ďalej. 100%na spokojnosť.

Jana Považanovápovazanovajana@seznam.cz

Pan Surovec mě prodal atypickou nemovitost, a to sice dlouho nevyužívaný bývalý pionýrský tábor. Na budově před zahájením prodeje opravil díravou střechu atd. Objekt prodal za dva měsíce. Ve spolupráci s ním budu i nadále pokračovat.

Jaroslav ČiernikTel. 731 522 473

Při prodeji nemovitosti jsme byli s p. Tomášem Surovcem velmi spokojeni, byl vstřícný, příjemný, vždy dochvilný a dá se říct, že oproti jiným realitním makléřům daleko pružnější ! Za což mu děkujeme a všem ho doporučujeme!

ProcházkoviTel.: 604 745 454

Spolupráce p. Surovce při prodeji mého bytu byla na velice dobré úrovni. Byl jsem spokojený s jeho přístupem a pozitivním myšlením. Ochotný, obětavý, dovede poradit a je na něho spolehnutí

František Doležalfrantisek.dolezal@volny.cz

Ráda bych poděkovala p. Surovcovi za jeho vynikající služby a ochotu poradit při prodeji mojí chaty. Byla jsem velmi spokojena s jeho ochotou a slušností.

Božena ČernochováTel.: +421902683274

Přes makléře Tomáše Surovce jsem prodávala domek. Prodej proběhl v poměrně krátkém čase. Ze strany makléře ochota, vstřícnost,spolehlivost, celkově solidní a profesionální jednání. Pana Surovce podle vlastní zkušenosti mohu doporučit.

Milena Martincovámilena_martincova@centrum.cz

Já osobně jsem byl s přístupem z Vaší strany naprosto spokojen a tímto Vám také děkuji za spolupráci.

Pavel Šimekpavel.simek@gmail.com