• Bydlení v samotném centru města
  • Celková plocha včetně terasy 98m2
  • Terasa 35 m2

Popis:

Hledáte pronájem bytu v centru Zlína? Pak mám pro vás určitě dobrou zprávu. Nově totiž nabízím k pronájmu velice zajímavý terasový byt, situovaný skutečně tak, že víc v centru už to snad ani nejde… A navíc je volný ihned!

Prostorný byt s terasou po obou stranách, kopírující obloukem roh ulice, nabízí doslova za rohem úplně vše, co od samotného středu krajského města očekáváte. Počínaje náměstím s OC Zlaté Jablko a multikinem přes kostel či univerzitní budovy až po restaurace a bary. Například oblíbená zlínská divadelní scéna je hned naproti přes cestu.

Atraktivní byt k pronájmu, který i s terasou disponuje celkovou rozlohou 98 m2, se nachází ve 3. patře domu na adrese Štefánikova 159, přímo nad vyhlášenou restaurací Umbrella.

Jakmile vstoupíte dovnitř, projdete chodbou a rázem se ocitnete v útulném obývacím pokoji, jehož plocha činí celých 30 m2. Jako první vás pravděpodobně zaujme oku lahodící architektonické provedení prostorného interiéru s obloukovou stěnou a trojicí velkých oken. Nejen z obývací části, ale také z oddělené ložnice pak můžete vyjít na terasu, jejíž celková plocha je dokonce ještě větší – 35 m2. Zlínský byt 2+1 k pronájmu doplňuje z hlediska dispozičního řešení ještě samostatná kuchyň s kuchyňskou linkou a koupelna. K vybavení bytu patří také televize.

Pronájem bytu v centru Zlína je vždy žádaným artiklem a řekl bych, že nejinak tomu bude v případě této nabídky. Proto doporučuji včasnou prohlídku, abyste interiér bytu i prostory terasy viděli naživo. Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou ve Zlíně!

Fotogalerie:

Mapa:

 

Cena včetně energií: 15 800 Kč/měs