• Po částečné rekonstrukci
  • Možnost okamžitého bydlení
  • Úpravy lze dokončit dle vlastních představ
  • Dvorek s dostatkem soukromí

Videoprohlídka:

 

Popis:

Přečkovice jsou částí města Bojkovice, vzdálené 6 km od jeho centra s veškerou občanskou vybaveností. Hledáte rodinný dům na prodej v okolí Zlína a lázeňského města Luhačovice? Na tomto pěkném místě se vám bude líbit!

Jedná se o prodej domu, který již prošel částečnou rekonstrukcí a nyní je na novém majiteli, jakým způsobem ji dokončí, aby mu vtiskl jeho finální podobu. V domě lze nicméně bez problému bydlet okamžitě, a veškeré práce tak dokončit i postupem času.

Co tento rodinný dům na prodej nabízí? Začněme od střechy, která má novou krytinu i krovy. Původní kastlová okna již nahradila moderní, dřevěná eurookna.

Interiér domu je zatím dispozičně řešený jako 2+1, ale dokončení rekonstrukce povede k navýšení dispozice o jeden pokoj v přízemí a velké podkrovní pokoje s průchodem na balkon. Vznikne tak členitý celek, ideální i pro větší rodinu, kde bude mít každý dostatek osobního prostoru a pohodlí. Aby se podkroví stalo snadno dostupnou součástí interiéru, stačí jen přidat několik schodů ke stávajícímu schodišti, jak znázorňuje vizualizace ve videu.

Ve zrekonstruované, prostorné koupelně s velkou vanou i dvojicí umyvadel si budete vodu pouštět pomocí stylových kohoutků v retro bronzovém provedení. Otázku okamžitého bydlení řeší také útulná ložnice s krbem a manželskou postelí nebo vybavená kuchyň s kuchyňskou linkou, spotřebiči a jídelním stolem.

Rozloha pozemku je 306 m2. Přestože pozemek nepatří k největším, nabízí dostatek prostoru i soukromí pro každodenní pohodu na zahradě. Jeho nejzajímavější část ukrývá z jedné strany samotný dům s půdorysem ve tvaru písmene L a na druhé straně je pak lemován a oddělen od okolí místní říčkou. Tento dvorek je jako stvořený například pro grilování nebo třeba venkovní bazén. Součástí pozemku jsou však ještě další dvě jeho části před domem a za domem, které lze využít například k zahradničení.

Okolí domu je mimořádně klidné. Zaujalo mě, že za necelých 45 minut dojedete na kole k Luhačovické přehradě. Do centra Luhačovic se dostanete přibližně za čtvrt hodiny autem nebo autobusem. Krajské město Zlín je vzdálené asi 40 minut jízdy (30 km).

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou v Přečkovicích!

 

Fotogalerie:

 

Mapa:Cena k jednání 2 249 000 Kč