• Možnost využití jako dům i jako chalupa
  • Dispozice 2+1
  • Započatá přestavba půdy
  • Útulný dvorek
  • Dílna

Videoprohlídka:

 

 

Popis:

Celoroční bydlení i zahradničení! Na čerstvém vzduchu v klidné obci Jasenná, obklopené lesy, se nachází zkrátka ideální chalupa na prodej, která vyniká mimo jiné výbornou dopravní dostupností do okolních měst (Vsetín 13 km, Zlín 20 km, Vizovice 5 km).

Menší dům na prodej s č. p. 72 je ve velmi dobrém, udržovaném stavu. Železobetonový věnec a střecha jsou z roku 2004. Výměnou prošla plastová okna, zajišťující pohodlí i hospodárný provoz po celý rok, a vrchní část komínu. Ve studených měsících se o vytápění domu starají krbová kamna, která lze podpořit i elektrickými přímotopy.

Interiér domku je útulný a můžete je podle potřeby buď ponechat v současné podobě, anebo se pustit do jeho modernizace. Dispozičně je řešen jako 2+1. Vstupní chodba vede do kuchyně, která tvoří srdce domu. Na jedné straně je obývací pokoj a na druhé ložnice s koupelnou. Z průchozí koupelny vedou ještě dveře na samostatný záchod.

Půdní prostory pak nabízejí potenciál rozšíření obytných prostor například o dětské pokoje nebo parádní pracovnu. Přestavba na obytné podkroví již byla dokonce započata. Novému majiteli tedy do budoucna postačí proces přestavby dokončit a využít tak podkroví zcela podle vlastních představ.

Poměrně prostorný dvůr s rovným trávníkem a záhony si zase jistě zamilují nejen nadšení zahrádkáři, ale také kutilové, neboť jeho součástí je také hospodářské stavení, které může sloužit například jako dílna. Velkou výhodou je vlastní zdroj pitné vody v podobě studny, která naleží také k pozemku. Zároveň není problém připojit se také na obecní řad.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou v Jasenné!

 

Fotogalerie:

Mapa:

 

 

Cena: 3 879 000

 

Místo: Array