• Cihlový dům
  • 135 m2
  • Po rekonstrukci
  • Dispozice 5+kk
  • Dvě koupelny
  • Zimní zahrada a tři sklepy
  • Částečně vybavený
  • Příroda v okolí domu

Videoprohlídka:

 

Popis:

Rozhlížíte se po opravdu prostorném bydlení na trase mezi Olomoucí a Prostějovem? Pak vás bude zajímat výjimečná nabídka na prodej mezonetového bytu v Konici, který je dispozičně řešen jako 5+kk se zimní zahradou.

Výměra bytu činí 135 m2, nepočítaje trojici sklepů, které k bytu také náleží. Mezonetový byt na prodej se nachází v bytovém domě, který zvenku zdobí nová fasáda i střecha a novotou dýchají také chodby uvnitř. Žádné větší investice do zvelebení této „bytovky“ tedy v dohledné době nejsou v plánu, což je první z mnoha výhod.

Jakmile vstoupíme do bytu, ocitneme se v jeho přízemí, odkud vedou elegantní dřevěné schody nahoru do patra. Obě patra jsou po estetické stránce příjemně sjednocená. Dominuje bílá v kombinaci s přírodními materiály. Vše vypadá jako nové. Další výhodou tohoto bytu je, že se prodává vybavený, a tudíž v něm můžete okamžitě bydlet. Veškerý nábytek není starší než dva roky, ať už jde o skříně a komody v ložnici či dětském pokoji, anebo třeba zařízení obývacího pokoje s kuchyní. Vybavení, které není v ceně, tvoří jen stoly v pracovnách a elektronika (TV, PC, pračka, sušička atd.).

V přízemí se nachází kuchyň vybavená kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, lednicí a mikrovlnkou. Nechybí ani jídelní stůl s židlemi. Místo, kde budete stolovat je propojeno s obývací částí, kde vás u zdi s dekorativním obkladem příjemně překvapí pěkný krb. Ten zdaleka neslouží jen k vytvoření báječné domácí atmosféry, ale teplý vzduch efektivně rozvádí do všech místností v obou patrech bytu, což stačí pro dosažení příjemné pokojové teploty napříč celým jeho interiérem dokonce i v zimě. K vytápění můžete kromě krbu použít i plynový kotel. V tomto patře se nachází dále ještě menší pracovna a koupelna s WC a sprchovým koutem.

O patro výše, naproti schodům, se nachází druhá koupelna s WC, a hlavně velkou rohovou vanou. Koupelna v patře nabízí dostatek prostoru pro pračku i sušičku. Střešní okna zajišťují přístup denního světla i možnost průběžného větrání. Dvě střešní okna přivádí světlo a vzduch také do ložnice s manželskou postelí, dětského pokoje a pracovny s pohovkou, která může být využita jako druhý dětský pokoj. Dostáváme se tak k dalšímu benefitu. Všechna střešní okna jsou nová, respektive pouze rok stará trojskla značky Velux. Tím je vystaráno, ať už jde o design nebo zamezení tepelným ztrátám.

Zimní zahrada s posezením, bez které by horní patro nebylo úplné, je stvořena pro chvíle pohody v rodinném kruhu nebo s přáteli.

Útulný a zánovní interiér bytu, skvělý stav bytového domu i jeho sympatičtí obyvatelé coby vaši potenciální sousedé v dalších 4 bytech, to vše hraje spolu s lokalitou do karet každému, kdo touží po klidu, komfortu a zároveň veškeré občanské vybavenosti včetně blízkosti velkých měst jako je nejen Prostějov, ale také hanácká metropole Olomouc. Budete-li se chtít vydat za prací, studiem, zábavou a jídlem nebo sportem, obě tato města jsou vzdálena pouze půl hodiny jízdy. Když je třeba, za hodinu jste v Brně. Na dosah je také vyhlášená turistická destinace Moravský kras.

Konice jsou nejmenší správní obcí v ČR. Co to pro její obyvatele znamená? Bydlení v obci, kde panuje božský klid, ale současně není nouze o dostupnou lékařskou péči, úřady a školy včetně gymnázia. Okolí domu vybízí k pohybu a pobytu v přírodě. Hned za domem je krásná louka a lesy, na které navazují cyklostezky.

Chcete to vidět naživo?

Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou v Konici!

 

Virtuální prohlídka:

 

Fotogalerie:

 Půdorysy:

Přílohy: 

 

Mapa:

 

 

Cena: 4 890 000 Kč