• Poslední dům v ulici
  • Pozemek o rozloze 5973 m2
  • Na hranici pozemku říčka a les
  • Dispozice domu 2x 2+1, nebo 5+1
  • Koupelna s WC každém patře
  • Vedle domu stavební parcela
  • Součástí prodeje id. ½ lesa o výměře 13 693 m2

Videoprohlídka:

 

Popis:

Objevte možnosti idylického rodinného bydlení na výjimečném místě v obci Ústí u Vsetína, kde nově nabízím prostorný dům na prodej. Podobné nabídky v těsné blízkosti města jsou opravdu exkluzivní záležitostí.

Tento starší dům v původním stavu si můžete zrekonstruovat podle svých vlastních představ a patří k těm, které jsou oproti dnešním novostavbám výrazně prostornější i členitější. Původní dispoziční řešení dvoupatrového domu je 2 x 2+1. Budoucímu majiteli se tak otevírají rovnou dvě cesty, jak s ním naložit. Může jej buď zachovat, anebo vytvořit jednotný a pohodlný RD 5+1 s koupelnou i WC v obou patrech. Na terase s výhledem pak můžete relaxovat a dýchat čerstvý vzduch.

Samotná lokalita totiž jednoduše nemá chybu! Začněme tím, že se jedná o poslední dům v ulici. Tím však výhody umístění této nemovitosti teprve začínají. V ceně domu je i pozemek o rozloze 5973 m2 s jednou stavební parcelou a přes 13 600 m2 ideální poloviny lesních pozemků. To znamená spoustu prostoru a soukromí pro sebe i výhodnou investici a otevřené možnosti do budoucna. Tím spíše, že město je na dosah ruky, ale dům je obklopen valašskou přírodou, přičemž část dvorku lemuje říčka Senice. Na tomto báječném místě se novým majitelům nabízí mimo jiné příležitost vybudovat krásné bydlení pro více generací. Jak využijete všechny možnosti, spojené s touto nemovitostí, záleží čistě jenom na vás.

Ve sklepení domu je kotel i prostor, který lze využít například k přípravě a skladování palivového dříví.

Lokalita i nemovitost samotná zkrátka dohromady tvoří perfektní celek. Věřím, že vás okamžitě nadchne stejně jako mě, a proto doporučuji prohlídku. Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou v Ústí!

Virtuální prohlídka:

Fotogalerie:

 Ostatní:

Mapa:

 

Cena 6 254 000 Kč