Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

jIRÁSKOVA 1330

GPS

49.2097271, 17.5325407

  • Podlahová plocha 35m2
  • Nové bytové jádro
  • Koupelna s WC
  • Prosklená lodžie

Popis:

Hledáte na Zlínsku perfektní startovací bydlení nebo investici k dalšímu pronájmu? Nově vám mohu zprostředkovat prodej bytu 1+1 v Otrokovicích, nacházejícího se v 4. patře panelového domu na adrese Jiráskova 1330.

Městská část Střed nabízí veškerou občanskou vybavenost. Na náměstí, na autobus, do kostela, anebo třeba do lékárny je to opravdu jen pár kroků. Pokud rádi nakupujete, nedaleko najdete supermarket Kaufland i Lidl a pouhých 6 minut jízdy také vyhlášené obchodní centrum ve zlínských Malenovicích.

Otrokovický byt na prodej je po částečné rekonstrukci. Interiér proto působí čistě a útulně. Jak můžete vidět na aktuálních fotografiích, úplně nové je pak zděné bytové jádro, to znamená kuchyň a koupelna spolu s WC.

Menší byt si vždy žádá chytré dispoziční řešení, aby interiér působil i dostatečně vzdušně. A právě v tomto duchu je byt 1+1 na prodej tak akorát vybaven nábytkem od sedačky přes velkou postel až po obývací stěnu a pracovní kout. Přestože vám nic nechybí, stále máte dost prostoru na to, abyste se doma cítili příjemně a pohodlně. Z obývací a spací části navíc můžete kdykoliv vyjít na prosklenou lodžii! Součástí kuchyně s moderním sporákem a lednicí je také pračka.

Byty v Otrokovicích jsou na realitním trhu vždy žhavým zbožím. Na jedné straně máte na dosah ruky krajské město Zlín a do Uherského Hradiště se dostanete za méně než půl hodiny. Tato pozice nabízí dostatek pracovních příležitostí a zároveň klidnější bydlení než ve velkém městě.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou v Otrokovicích!

 

Cena k jednání 2 950 000 Kč