Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

jičínská 718

GPS

49.4760567, 17.9733772

  • Dispozice 1+1
  • Plocha bytu 36 m2
  • Sklep
  • Byt v původním udržovaném stavu
  • Bytový dům po revitalizace
  • Bezbariérový – přízemí
  • V blízkosti Obchodní akademie

Popis:

Zajímavé nemovitosti na prodej, situované ve Valašském Meziříčí, se o zájemce dle mého soudu bát nemusí. Tentokrát jde o poctivou, panelákovou 1+1 za férovou cenu, která může bez jakékoliv investice fungovat i coby bezbariérové bydlení!

Přízemní byt 1+1 na prodej je nabízen v původním, ale velmi udržovaném stavu, takže kuchyň i prostorný pokoj působí útulně a okamžitě po nastěhování je možné bydlet. (Někdy stačí opravdu málo, rádi vám doporučíme pár tipů z oblasti home stagingu.) Nechybí zde koupelna s vanou ani samostatné WC. Celková obytná plocha bytu činí 36 m2. Jeho umístění v přízemí domu se prakticky rovná bezbariérovosti s možným příjezdem na vozíčku až do bytu. Hned na patře je také sklep.

Jednopokojový byt na prodej ve Valašském Meziříčí najdeme jen kousek od místa, kde bychom vystoupili na hlavním autobusovém nádraží, v ulici Jičínská, v panelovém domě s č.p. 718. Schválně se podívejte na mapu. Rovnou v centru dění, že? Kousek na autobusák, na náměstí i do supermarketu. Zároveň stačí kterýmkoliv směrem vyrazit jen kousek za Valmez a rázem už si vychutnáváte přírodní kouzlo Beskyd plnými doušky. V paneláku máte o topení postaráno, takže si můžete vychutnávat celou topnou sezónu buď přírodu za městem nebo teplo domova.

Tento pěkný byt 1+1 je díky své dispozici a velikosti nejvíce vhodný jako startovací bydlení pro jednotlivce nebo mladý pár a samozřejmě jde i o super investici. Mimo jiné i díky svému umístění naproti budovy Obchodní akademie a vyšší odborné školy nebo pár kroků od detašovaného pracoviště Vysoké školy Báňské.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou ve Valmezu!

Cena: 1 590 000 Kč