Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

francová lhota 361

GPS

49.1958263, 18.0957263

  • Dispozice 1+kk
  • Družstevní vlastnictví s možností převodu do osobního
  • Původní udržovaný stav
  • Koupelna a WC zvlášť
  • Balkon
  • Sklep

Videoprohlídka:

 

Popis:

Menší byt na prodej s dispozicí 1+kk nabízím aktuálně ve Francově Lhotě. Bydlení na klidném místě je určeno pro nenáročné, přičemž si jej můžete postupně zvelebit podle vlastního vkusu, anebo využít všech níže uvedených benefitů a prodej bytu 1+kk rovnou pojmout jako zajímavou investici.

Udržovaný družstevní byt s možností převodu do osobního vlastnictví se nachází ve 2. patře cihlového domu, ve kterém již proběhla výměna oken. Tento byt v původním stavu z hlediska dispozičního řešení efektivně pracuje s prostorem díky propojení kuchyně a obývacího pokoje. Výhodou je také koupelna s vanou a samostatné WC. Domácí chvíle pohody umožňuje obzvláště během jarních a letních měsíců ještě balkón.

Přestože se jedná o klidnou lokalitu, obklopenou lesy a okolními kopci, naleznete ve Francově Lhotě vše, co potřebujete k životu. Nechybí zde základní škola, mateřská školka, klasická Jednota, poctivá restaurace, zdravotní středisko ani sportovní areál.

Můžete se spolehnout také na vynikající dopravní dostupnost i do větších měst, ať už jde o pracovní příležitosti, studium nebo třeba kulturní vyžití. Další obchody nebo také vlakovou stanici se spojením do celé ČR i na Slovensko máte po ruce hned ve větší sousední obci Horní Lideč. 11 km jsou vzdálené Valašské Klobouky se dvěma supermarkety. Necelé půl hodiny jízdy autem je dále město Vsetín a cesta do Zlína trvá průměrně 45 min. Z Francovy Lhoty se všude dostanete bez problému také autobusem. I proto se tato klidná obec, které místní neřeknou jinak než Francovka, může stát snadno vhodným místem, kde začít rodinný život či odstartovat novou životní etapu.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou ve Francovce!

Fotogalerie:

 

Cena 1 484 000 Kč