Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Kroměříž, Vrobelova

GPS

49.291123165786, 17.381841129844

Výhody:

  • Cihlový dům

  • původní stav

  • zděné bytové jádro

  • 54 m2 

  • menší balkón

Videoprohlídka:

 

Popis:

Klidné prostředí, dobrá dostupnost, veškerá občanská vybavenost. To je Kroměříž, ulice Vrobelova.

Hned za domem zastávka MHD, pošta. V okruhu 300  metrů Lídl, menší obchody s potravinami, restaurace, základní školu, lékárna.

V okruhu 1 km od se nachází proslulá květná zahrada Kroměříž. Obchodní centrum Rybalka, tedy: Tesco, elektro, obchody s oblečením a dalším.  Fotbalový i hokejový stadion, plavecký bazén a nákupní centrum.

Samotný byt nacházející v revitalizovaném cihlovém domě má velký potenciál, pokud ale hledáte supermoderní bydlení bude zatím potřeba zapojit trochu fantazie.

Byt je v původním stavu z roku 1952 a určen ke kompletní rekonstrukci. Výhodou bytu je, že si ho můžete předělat opravdu podle svých představ. Nemusíte se bát cokoliv vyměnit.  Všechno kromě zdí je zde na hranici své životnosti. Můžete začít u oken, přes omítky, podlahy, koupelnu, veškeré rozvody, až po kuchyňskou linku. Výhodou může být zděné bytové jádro jádro.

Po zdařilé rekonstrukci může být ideální variantou nejen pro mladý pár, ale také jako zajímavá investice.  Pro více informací mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Mapa:

Fotogalerie:

 

 

Půdorys:

 

 

 

 

 

 

 

Cena k jednání… 2 100 000 Kč