Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Benešovo nábřeží 3836

GPS

49.2292727, 17.6797941

  • Cihlový dům
  • 53 m2
  • Po rekonstrukci
  • Dispozice 2+1
  • Koupelna s vanou i sprchovým koutem
  • Částečně vybavený

Videoprohlídka:

 

Popis:

Benešovo nábřeží, lemující řeku Dřevnice, je bezpochyby jednou z nejatraktivnějších lokalit pro bydlení ve Zlíně. Voda a stromy zde vytváří pohodové prostředí jako stvořené pro procházky se psem. Cyklostezka vedoucí kolem řeky zase přímo vybízí ke každodenním sportovním aktivitám.

I přesto vás však dělí jen několik málo minut pěší chůze od samotného centra města s veškerou občanskou vybaveností a kulturním vyžitím, vzdáleného pouze 1,5 km od domu. Opačným směrem je to zase pouhý kilometr ke krajské nemocnici. Kousek od domu je také zastávka MHD.

V rámci Zlína jde zkrátka o lokalitu, která se zavděčí prakticky každému. A právě tady vám nyní mohu nabídnout prodej bytu 2+1 po kompletní rekonstrukci! Krásný byt se nachází ve 3. patře cihlového domu. Po technické stránce můžete počítat se zbrusu novými rozvody elektřiny v mědi a vody v plastu. Stylově řešená, elegantní kuchyňská linka s bodovými světly, na kterou navazuje jídelní stůl, je vybavena vestavěnou troubou i lednicí, sklokeramickou deskou a nechybí ani myčka. Na své si však přijdete nejen při vaření. Pravděpodobně vás mile potěší také prostorná a útulná koupelna s WC, která má hned dvě okna přivádějící do místnosti denní světlo a čerstvý vzduch, ale hlavně velkou rohovou vanu. Koupelna je vybavena také pračkou, na kterou můžete díky dostatku místa umístit ještě i sušičku prádla. Obývací pokoj disponuje sedačkou i nábytkem s televizí, přičemž většinu vybavení je stejně jako v případě kuchyně možné v bytě ponechat. Úložný prostor je efektivně řešen vestavnými skříněmi, umístěnými na chodbě i v ložnici. Vestavné skříně jsou trendem poslední doby, neboť činí interiér bytu pocitově ještě prostornější a napomáhají udržovat pořádek. Spousta lidí nedá dopustit také na renovované parkety, které tvoří povrch podlahy v obýváků a ložnici. Do ložnice s velkou manželskou postelí se vstupuje skrze posuvné dveře.

Chcete to vidět naživo?

Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou ve Zlíně!

 

Virtuální prohlídka:

 

 

Cena: 3 690 000 Kč