Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

M. knesla 4030

GPS

49.2261328, 17.7004368

  • Výborná lokalita
  • Podlahová plocha 58.82m2
  • Ke kompletní rekonstrukci
  • 3. patro

Videoprohlídka:

 

Popis:

Nejlepší lokalita pro bydlení ve Zlíně? Pro mnohé je to Bartošova čtvrť – mimořádně klidné sídliště se spoustou zeleně, perfektní občanskou vybaveností, lemované řekou i cyklostezkou. A právě zde můžete nyní využít nabídku na prodej bytu 2+1.

Bytová jednotka je určena ke kompletní rekonstrukci. Pokud tedy chcete v atraktivní čtvrti sami bydlet, můžete si ji zařídit podle vlastních představ a proměnit v moderní byt s kuchyní, koupelnou, obývacím pokojem a ložnicí. Pro inspiraci vám poslouží 3D vizualizace nemovitosti ve videu.

Tento byt na prodej ve Zlíně se nachází v 3. patře revitalizovaného bytového domu na adrese Miloše Knesla 4030. S ohledem na oblíbenou a vyhledávanou lokalitu představuje také výhodnou investici.

V blízkém okolí domu je spousta příležitostí ke sportovnímu a kulturnímu vyžití, ale také ke vzdělání. Rodiny s dětmi ocení, že kousek od bytu, který obklopuje hned trojice dětských hřišť, jsou také jesle, MŠ a ZŠ. Jen pár kroků je to do prodejny potravin i k zastávce MHD. Centrum města (náměstí, multikino, divadlo, nádraží ad.) je vzdálené necelé 3 km. Ani ne kilometr od domu je také supermarket Lidl.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou ve Zlíně!

 Ostatní:

 

Cena k jednání 3 355 000 Kč