Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

mýto 227

GPS

49.076629229363, 18.01415812731

  • Byt po rekonstrukci
  • Podlahová plocha 47 m2
  • Terasa 10 m2
  • Sprchový kout
  • Prostorný sklep
  • Parkování před domem

Videoprohlídka:

Virtuální prohlídka: 

 

Popis:

Chcete si koupit nově zrekonstruovaný byt v lokalitě, která je jako stvořená pro klidný, rodinný život? Na adrese Mýto 227, Brumov-Bylnice se vám bude rozhodně líbit a jak si interiér, dýchající novotou, vybavíte nábytkem, záleží už jen a pouze na vašich vlastních preferencích.

Moderní byt 2+kk na prodej, disponující terasou i sklepem, je součástí velmi vkusně zrekonstruovaného domu. Po celý rok můžete počítat s vynikající hospodárností. Výhodou je zde úsporné tepelné čerpadlo a na rozdíl od klasického panelákového bytu vás bude příjemně hřát podlahové topení. Rozloha tohoto bytu je 47 m2 (+ terasa 10 m2). To z něj činí perfektní volbu pro jednotlivce i páry. Koupě tohoto bytu je také příležitostí k výhodné investici za účelem následného pronájmu.

Jak jsem naznačil výše, bydlení v Brumově-Bylnici nabízí skutečně vše, co potřebujete pro vysněný rodinný život. Co se týká nakupování, nejbližší obchod je vzdálený 300 metrů a na větší nákup můžete vyrazit do oblíbeného Penny Marketu, vzdáleného pouze 1 km od domu. V tomto malebném městečku máte kousek od domu vše, na co si jen v rámci každodenního života vzpomenete – od školy a školky, přes doktora či zubaře, až po nadstandardní sportovní vyžití. Tak třeba zabruslit si můžete na zimním stadionu, je tu krytý bazén, venkovní koupaliště, fotbalové hřiště, tenisové kurty, cyklostezka s dětským hřištěm a mnoho dalšího.

Chcete to vidět naživo?

Na místě vám vše vysvětlím a ukážu. Na viděnou v Bylnici!

Cena k jednání: 2 953 000 Kč