Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

mýto 227

GPS

49.0764316, 18.0141307

  • Byt po rekonstrukci
  • Podlahová plocha 49 m2
  • Terasa 20 m2
  • Sprchový kout
  • Prostorný sklep
  • Parkování před domem

Videoprohlídka:

Virtuální prohlídka: 

Popis:

Chcete si koupit nově zrekonstruovaný byt v lokalitě, která je jako stvořená pro klidný, rodinný život? Na adrese Mýto 227, Brumov-Bylnice se vám bude líbit a jak si interiér, dýchající novotou, vybavíte nábytkem, záleží už jen a pouze na vašem vlastním vkusu a preferencích. Pro inspiraci se podívejte na video, které mimo jiné ilustruje, jak to uvnitř bytu může vypadat po nastěhování.

Tento byt na prodej o výměře 49 m2 vás osloví zejména v případě, že nehledáte pouze obyčejné “dvakákáčko”, ale rádi byste za rozumné peníze získali ještě něco navíc. Věřím, že velká terasa s 20 m2 bude tím správným benefitem pro nejednoho zájemce!

Byt je stejně jako samotný dům po kompletní rekonstrukci, počínaje výměnou veškerých rozvodů a střechy až po zateplení podlah, fasády či podkroví. Okna jsou řešena izolačními trojskly a koupelna s WC je vybavena sprchovým koutem.

Jak jsem naznačil výše, bydlení v Brumově-Bylnici nabízí skutečně vše, co potřebujete pro vysněný rodinný život. Co se týká nakupování, nejbližší obchod je vzdálený 300 metrů a na větší nákup můžete vyrazit do oblíbeného Penny Marketu, vzdáleného pouze 1 km od domu.

V tomto malebném městečku máte kousek od domu vše, na co si jen v rámci každodenního života vzpomenete – od školy a školky, přes doktora či zubaře, až po nadstandardní sportovní vyžití. Tak třeba zabruslit si můžete na zimním stadionu, je tu krytý bazén, venkovní koupaliště, fotbalové hřiště, tenisové kurty, cyklostezka s dětským hřištěm a mnoho dalšího.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou v Bylnici!

Cena k jednání: 2 953 000 Kč