Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

hulín

GPS

49.318371397476, 17.476904187495

  • Dispozice 2+kk
  • Obytná plocha 38 m2
  • Zasklená lodžie
  • Sklep
  • Původní umakartové jádro
  • Pozemek 409 m2

Popis:

Prodej bytu 2+kk v Hulíně představuje z mého pohledu jak perfektní bydlení pro nenáročné, tak i výhodnou koupi středně velkého bytu, určeného k modernizaci. Ostatně jak ilustrují fotografie, současný stav bytu je velmi dobrý.

Interiér působí čistě a prostorně. Největší místností je zde obývací pokoj, z něhož vedou dveře do druhého samostatného pokoje s postelí (ložnice, dětský pokoj). A jak se říká, každá nemovitost má to svoje. V případě bytové jednotky s dispozicí 2+kk je tím „bonusovým“ místem bezpochyby lodžie s celoročním výhledem, kterou lze kompletně uzavřít a využívat bez ohledu na počasí, ať už třeba jen sušíte prádlo, anebo jste si z interiéru bytu právě přišli vydechnout na čerstvý vzduch.

Samotný 2pokojový byt na prodej se nachází ve 2. patře panelového domu v ulici Višňovce (č.p. 1093), což je velmi praktické, neboť nejen na vlakové nádraží  je to od bytu doslova co by kamenem dohodil, obchod hned za domem a do centra města je pouze 1 km, tj. necelých 20 minut pěší chůze.

V bytě jsou plastová okna, tudíž máte hned podstatnou o investici méně. Bydlet lze prakticky okamžitě a rekonstrukční práce na interiéru, například modernizace bytového jádra či kuchyňské linky, již mohou probíhat postupně podle vašich možností. Druhou variantou je výhodná koupě čistě coby investice, počítající s kompletní rekonstrukcí a dovybavením.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou v Hulíně!

Cena k jednání: 1 750 000 Kč