Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Ostrava zábřeh

GPS

49.8070777, 18.2408019

  • Po částečné rekonstrukci
  • Nové bytové jádro
  • Lodžie s výhledem do zeleně
  • Revitalizovaný cihlový dům

Popis:

Najít dostatečně klidné a zároveň komfortní bydlení v Ostravě, to není zrovna lehký úkol. Máte právě moravskoslezskou metropoli v hledáčku? Pak vám nově mohu nabídnout na prodej byt 3+1 v Ostravě – Zábřehu, který nabízí vše, co si rodinné bydlení ve velkém městě žádá.

Před 3 lety zde proběhla zdařilá rekonstrukce bytového jádra a rozvodů. Celkový dojem včetně kuchyňské linky či koupelny s pračkou a sprchovým koutem nejlépe vystihuje slovo zánovní. Interiér působí čistě a útulně. Když vejdete do bytu, zjistíte, že je také velmi dobře členěný, s dostatkem světla. Jakmile se ocitnete v obývacím pokoji, jistě navíc oceníte prosklenou, pohodlnou lodžii s uklidňujícím výhledem do zeleně i na dětské hřiště. To bude vaše „privátní oáza“ bez ohledu na počasí.

Jedná se o prodej bytu v revitalizovaném cihlovém domě na adrese Krasnoarmejců 2084/4. V okolí je veškerá občanská vybavenost otázkou 5 minut pěší chůze včetně tramvajové zastávky, obchodního domu, kina, aquaparku, ale také Bělského lesa, takže i uprostřed městského ruchu si z domu můžete kdykoliv vyjít pročistit hlavu nebo třeba vyvenčit psa do přírody. Ideální, že? Hospůdka a potraviny Hruška jsou navíc hned přes cestu.

Cihlový dům nabízí oproti paneláku i lepší možnosti z hlediska dispozičních úprav a rekonstrukcí. V tomto ohledu se přímo nabízí vytvoření vzdušného 3+kk propojením kuchyně s vedlejším pokojem. Můžete také kompletně dokončit rekonstrukci interiéru pro opravdu moderní bydlení v Ostravě.

Byt je v současné době pronajatý, přičemž nájemníkům již běží dvouměsíční výpovědní lhůta. Záleží tedy jen na tom, zda vás mezitím ostravská 3+1 na prodej zaujme coby investice a budete atraktivní nemovitost dále pronajímat stejně jako předchozí majitelé, anebo se přijedete podívat, zda byste ve slunném bytě chtěli rovnou brzy bydlet.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou v Ostravě!

Videoprohlídka:

 

Fotogalerie:

Ostatní:

 

Cena: 2 333 000 Kč