Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

dostihová 472

GPS

49.2518164, 17.8000221

  • Dispozice 3+1
  • Po částečné rekonstrukci
  • Obytná plocha 73 m2
  • Nadstandardně velká lodžie
  • Venkovní posezení a hřiště k bytovému domu

Videoprohlídka: 

 

Popis:

Nově nabízím k prodeji slunný byt s dispozicí 3+1. Atraktivní byt na prodej je po částečné rekonstrukci a nachází se ve Slušovicích (ul. Dostihová 472).

Jak můžete vidět na videu, rekonstrukce byla více než zdařilá. A tak věřím, že na prohlídku bytové jednotky lákají jak opravené bytové jádro, tak jednotlivé pokoje. Toto moderní rodinné bydlení si vás možná získá také krásnou koupelnou s vanou a pračkou. Pokud však máte nebo plánujete děti, pravděpodobně vás nakonec ze všeho nejvíce potěší uzamykatelné dětské hřiště, k němuž mají přístup výhradně obyvatelé tohoto bytového domu. K dispozici je také velká dřevěná pergola, čekající již na dlouhé letní večery.

Kuchyň je původní, nicméně v decentním designu a s jídelní stolem. Dominuje bílá barva, která podtrhuje její velmi dobrý stav a celkovou čistotu dlouhodobě udržované místnosti, co dělá domov domovem. Velké okno je součástí každé z hlavních místností, tudíž přirozeného denního světla proniká do interiéru mnohem více, ať už jde kromě kuchyně o obývací pokoj nebo třeba ložnici s manželskou postelí. Prostorná lodžie s výhledem do zeleně a okolí pak nadchne asi každého! Na domě již proběhlo kompletní zateplení fasády a výměna oken.

Ve Slušovicích, klidném městečku s necelými 3 tis. obyvatel, nechybí školy, školky, obchody ani například lékař. Pouhých 14 km, což je zhruba čtvrthodina jízdy autem, leží krajské město Zlín. 20 km je to do Vsetína a do Vizovic jen 7 km. Blíží se léto, a tak na závěr nesmím zapomenout zmínit možnost každodenního koupání zdarma v ověřené a oblíbené, rozlehlé vodní nádrži na Všemině, která je celá obklopena lesy i cyklostezkou a právě Slušovice jsou nejbližším městem. Tuto lokalitu vám bude kdekdo závidět!

Chcete to vidět naživo?

Na místě vám vše vysvětlím a ukážu. Na viděnou ve Slušovicích!

Cena k jednání: 3 390 000 Kč