Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

padělky 541

GPS

49.2468225, 17.7950774

  • Po částečné rekonstrukci
  • Zděné bytové jádro
  • Vlastní plynový kotel
  • Klimatizace
  • Lodžie
  • Podlahová plocha 72 m2
  • Prostorný sklep

Videoprohlídka:

 

Popis:

Sehnat dnes pěkný byt na prodej ve Slušovicích není jen tak! Sympatické město na říčce Dřevnice se stalo ideálním místem pro život jak samo o sobě, tak i díky strategické poloze mezi Zlínem (14 km) a Vsetínem (20 km) – rovněž městy nabízejícími dostatek pracovních a případně studijních příležitostí. Místní to mají jen 7 km například také do Vizovic a nyní v létě si nemohou vynachválit populární přírodní koupání v nádherném prostředí na Všemině, vzdálené pouze 10 minut (8 km) jízdy autem z centra města.

Využijte šanci v podobě této nabídky na prodej bytu s dispozicí 3+1, který je chytře prostorově řešený a jeho pěkně vybavený interiér vybízí k okamžitému nastěhování! Příjemný bonus pak představuje lodžie s výhledem do klidné ulice, plné zeleně. A teď pozor – všechny pokoje jsou nejen dostatečně velké, ale hlavně neprůchozí! To platí pro ložnici s manželskou postelí nebo třeba vkusně zařízený dětský pokoj. Kuchyně s moderní kuchyňskou linkou a dalšími spotřebiči včetně myčky se okamžitě stane srdcem domácnosti. Jídelní stůl je u velkého okna, přivádějící dostatek denního světla. V neposlední řadě vás jistě potěší i útulná koupelna s větší, pohodlnou vanou.

Další výhodou této bytové jednotky na prodej je kromě plastových oken bezpochyby také zděné jádro s rozvody elektřiny v mědi a vody v plastu nebo klimatizace. Jakmile pominou letní vedra a přijde topná sezóna, vlastní plynový kotel vám umožní platit za teplo domova jen a pouze tolik, kolik skutečně protopíte. Najdete jej v technické místnosti spolu s dostatkem prostoru pro obsluhu pračky a sušičky na prádlo.

A jak to vypadá v blízkém okolí domu? Tento byt 3+1 k prodeji je situován hned v prvním patře revitalizovaného panelového domu na ulici Padělky. V okruhu 300 metrů najdete nejen lékařský dům pro snadno dostupnou zdravotnickou péči, ale také obchod s potravinami, cukrárnu nebo pizzerii a o kousek dál dokonce i vyhlášenou vinárnu, abyste vždy uspokojili své chuťové pohárky. Na náměstí je to z bytu cca 700 metrů.

Chcete to vidět naživo?

Na místě vám vše vysvětlím a ukážu. Na viděnou ve Slušovicích!

Cena k jednání: 3 470 000 Kč