Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Cyrilometodějská 885

GPS

49.1425688, 18.0139225

  • Dispozice 3+1
  • Užitná plocha 62.7 m2
  • Prostorná Lodžie
  • 6. patro
  • Dům po kompletní revitalizaci
  • Téměř splacený dluh na revitalizaci

Popis:

Ve Valašských Kloboukách nově nabízím klidné bydlení s výhledem na protější kopce. Udržovaný byt s dispozicí 3+1 a prostornou lodžií se nachází na adrese Cyrilometodějská 885 v 6. patře revitalizovaného domu.

Samotný byt s užitnou plochou 62.7 m2 je v původním stavu, ale díky tomu, že je hezky zařízen a udržován, nabízí i možnost okamžitého nastěhování a pohodlného bydlení bez potřeby rekonstrukce. Rekonstrukce podle vlastních představ nového majitele je pak samozřejmě další možností, jak prostorný byt do budoucna využít.

Současné zařízení bytu ilustruje například kuchyň s obkládaným umakartovým jádrem, která v interiéru vytváří útulné prostředí nebo nábytek jako jsou skříně na chodbě či další vybavení pokojů, které je možné v bytě ponechat. V koupelně nechybí vana a WC je samostatné.

Třípokojový byt s lodžií má ještě dvě zásadní přednosti.

Za první z nich považuji stav domu, který je kompletně revitalizován, přičemž úvěr na revitalizaci je již téměř splacen. Výsledkem je kromě zbrusu nové lodžie i nižší energetická náročnost a celoroční komfort díky zateplení fasády, plastovým oknům a mimo jiné také nové střeše nebo výtahu.

Druhá velká výhoda spočívá v lokalitě. Nejenže vás bude každý den těšit pohled směrem na hory, které jsou součástí CHKO Bílé Karpaty, ale budete to mít kousek do přírody na krásná místa včetně vyhledávaných turistických destinací jako je Královec nebo Ploščiny. Zároveň však dojdete pěšky do 10 minut na náměstí. V těsné blízkosti domu je hned několik obchodů, pošta i poliklinika s lékárnou. Nedaleko je také MŠ a ZŠ.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou v Kloboukách !

 Fotogalerie:

 Ostatní:

 

 

Cena k jednání 2 690 000 Kč