Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

podlesí III 4944

GPS

49.23851, 17.6747945

  • Dispozice 3+1
  • Zděné jádro
  • Původní udržovaný stav
  • Podlahová plocha bytu 68 m2
  • Lodžie
  • Sklep

Videoprohlídka:

Popis:

Nejnovějším přírůstkem do mého portfolia, kde pro vás pravidelně zveřejňuji různé lukrativní nemovitosti na prodej, je pěkně udržovaný byt 3+1, do kterého se můžete okamžitě nastěhovat!

Kuchyňská linka z roku 2019 s moderním designem velmi mile překvapí nejen každou hospodyňku. Disponuje totiž veškerými důležitými spotřebiči počínaje elektrickou troubou přes sklokeramickou desku až po myčku nádobí, která vám dlouhodobě ušetří spoustu času, energie i peněz. Pokud jde o celkový dojem z kuchyně v tomto bytě, hned na první pohled mě zaujalo také členité řešení jejího prostoru, z nějž vedou dveře do koupelny disponující vanou a umyvadlem. Koupelna nabízí také dostatek prostoru pro pračku.

Do minimalisticky řešené ložnice s velkou manželskou postelí a značným úložným prostorem je vstup přímo z chodby. Z chodby se pak chodí také na samostatné WC. Hlavně ale do velkého obývacího pokoje, jehož průčelím proniká dovnitř místnosti denní světlo skrze velký okenní otvor. Nechybí samozřejmě ani pohodlná pohovka a velká televize. Z prostorného obýváku vedou dveře do dalšího důležitého, velmi pěkného pokoje a hádejte co – opět s dveřmi od lodžie, kde nechybí malý stolek a židlička pro instantní relax. Z lodžie máte zároveň přehled o dění na dětském hřišti před domem. I tento pokoj si samozřejmě můžete upravit podle svých potřeb a představ. Půjde ve finále spíše o pracovnu či dětský pokoj? To už nechám na vás. Zeď místnosti zde lemuje dlouhý stůl, rozdělený na dvě místa s kancelářskou židlí pro efektivní, soustředěnou práci či studium. Potěší také PVC podlaha, která je jako nová. To samé platí o skříních, poličkách a dalším nábytku. Nové lino nalezneme také na podlaze ložnice. Na podlahách v kuchyni a chodbě je klasická dlažba. V bytě jsou plastová okna s namontovanými žaluziemi. Rozvody elektřiny a vody jsou původní.

Podlesí III představuje jednu z nejlepších lokalit pro rodinné bydlení ve Zlíně. Krajské město máte totiž v této jeho klidné části jako na dlani. Dá se říct, že zde dýcháte lepší vzduch a navíc za touto ulicí už v daném směru žádná další není. Když se podíváte na mapy, uvidíte kromě spousty dětských hřišť i navazující pěší trasy a lesíky (začínající už 500 m od domu), vybízející k procházkám se psem, každodennímu běhání a dalším aktivitám na čerstvém vzduchu. Centrální park je vzdálen 400 m a vyhledávaný biotop pouze 300 m. Hned nad domem je malý obchůdek, kde nakoupíte základní potraviny. Jaký potenciál pak Zlín nabízí pro větší nákupy asi netřeba připomínat. Do úplného centra města se můžete buď projít, což vám zabere zhruba půlhodinku, přičemž autem je to jen 8 minut. Od domu do nákupního centra Čepkov pojedete cca 6 min a můžete si nakoupit, na co si jen vzpomenete.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou ve Zlíně!

Cena: 3 450 000 Kč