Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

zlín, sokolská 3921

GPS

49.2326283, 17.6789758

  • Celková plocha bytu 77 m2
  • Původní stav
  • Cihlový bytový dům
  • Druhé patro
  • Výborná dostupnost
 

Videoprohlídka:

Popis:

Původní cihlová zástavba ve Zlíně má v porovnání s klasickými paneláky, ale i nemalou částí novostaveb spoustu benefitů. K těm největším jednoznačně patří prostor a dispoziční řešení, které jinde jen tak nenajdeme. Byt 3+1 na prodej ve Zlíně je toho zářným příkladem! Stačí otevřít dveře a ocitnout se uprostřed obrovské vstupní chodby.

Už žádné přemýšlení nad tím, jak efektivně využít každý centimetr určený k bydlení. Trojice prostorných pokojů bez problému uspokojí i větší rodinu! „Minipokojíčkům“ či dokonce pocitům stísněnosti tady zkrátka odzvonilo. Je to byt, kde vydržíte bydlet roky.

Jak můžete vidět na videu, v současném stavu se prozatím nejedná o moderní „krasobyt“, jako vídáte nemovitosti po rekonstrukci nebo byty coby součást novostavby nějakého developerského projektu. Tady jde hlavně o tu dispozici! A využít ji můžete přesně podle svých vlastních představ, když se řekne prodej bytu ve Zlíně. Tato bytová jednotka před rekonstrukcí, s dispozicí 3+1 a výměrou téměř 77 m2, sestává kromě 3 velkých pokojů dále z kuchyně, koupelny s vanou a samostatného WC. Vedle kuchyně je špajz.

Ulice Sokolská začíná u Sportovního areálu Vršava s tenisovými kurty i fotbalovým hřištěm, přičemž v okolí je také dostatek přírody a lesíky, které jsou jako stvořené pro každodenní procházku se psem. Zároveň ji lemuje cyklostezka s říčkou. Cihlový dům se nachází blíže směrem k samotnému centru města, kam tato ulice kolem nedalekého Kauflandu pokračuje. Tolik ještě k lokalitě.

Zajímají vás možnosti rekonstrukce? Na závěr ode mě jeden tip hned máte. Nabízí se například vybourání příček (což u cihlové zástavby na rozdíl od panelů není problém) mezi koupelnou, WC a špajzem, čímž, by vznikla velká, moderní koupelna například s rohovou vanou i sprchovým koutem. Ostatně dispozice tohoto bytu k nápadům na drobné i větší rekonstrukce přímo vybízí. Jak bude asi časem vypadat zbrusu nová kuchyňská linka? Nejen to se dozvíte ve druhé polovině videa, kde pro představu a inspiraci ukazuju vizualizace, jak by interiér bytu mohl po rekonstrukci vypadat. Pokud se rekonstrukce nebojíte, získáte ve Zlíně za pěkné peníze bydlení snů, kterého už se nebudete chtít vzdát.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou ve Zlíně!

Cena: 3 420 000