Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

bezručova 1168

GPS

49.2022238, 17.5357038

  • Dispozice 3+kk
  • Cihlový dům
  • Podlahová plocha 62.40 m2
  • Před rekonstrukcí
  • Balkon
  • Sklep
  • Výborná lokalita

Popis:

Kvalitní bydlení v těsné blízkosti Zlína máte právě teď na dosah! Byt na prodej v Otrokovicích, které na krajské město přímo navazují, a to včetně spojení MHD, je dispozičně řešen jako 3+kk a má i balkon. Výhled zde zpříjemňuje zeleň, kterou je klidná ulice s menšími bytovkami prostoupena.

Vstup na balkon vede z prostorného obývacího pokoje, který je díky velkým, proskleným dveřím navíc pěkně prosvětlený. Skvělý potenciál k dovybavení nabízí také další pokoje – ložnice nebo třeba dětský pokoj. V koupelně nechybí vana a větší okno zajišťuje nadstandardní přísun jak přirozeného denního světla, tak hlavně čerstvého vzduchu pro snadné odvětrávání vlhkosti. WC je samostatné.

Prodej bytu 3+kk v revitalizovaném cihlovém domě s plastovými okny je rozhodně zajímavý také lokalitou, která patří k nejlepším ve městě. Na adrese Bezručova 1168 máte po ruce vše potřebné (Kaufland, lékárna, pošta, nádraží atd.) – zkrátka a dobře veškerá občanská vybavenost v srdci menšího, klidnějšího městečka s tím, že do samotného centra Zlína se autem dostanete za pouhých cca 20 min.

Bytová jednotka v původním stavu se nachází ve 2. patře, přičemž v domě není výtah. Jste-li spíše nenároční, můžete se bez problému okamžitě nastěhovat, neboť sympatický, třípokojový byt je ve velmi dobrém a dlouhodobě udržovaném stavu. V opačném případě se můžete s chutí pustit do jeho modernizace přesně podle svých představ, ať už s vizí vlastního bydlení či lukrativní investice za účelem dalšího pronájmu.

Chcete to vidět naživo?

Na místě vám vše vysvětlím a ukážu. Na viděnou v Otrokovicích!

Cena k jednání: 2 700 000 Kč