Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Zlín, Záhutí 5040

GPS

49.1992413, 17.6550688

  • Byt 4+1
  • Dvě garáže
  • Prostorný sklep
  • Zahrada za domem

Videoprohlídka:

Popis:

Chytré bydlení ve Zlíně? To je velký byt s balkonem, zahradou a garážemi v ulici Záhutí, obklopený zelení a situovaný nad rušným centrem v rámci samostatné, klidné čtvrti. Stačí však 5 minut, abyste se ocitli v samotném centru Zlína!

Tento zlínský byt na prodej se totiž nachází v rodinném domě se dvěma bytovými jednotkami a přilehlým pozemkem, přímo vybízejícím jednak k odpočinku a zahradničení (skleník, záhony, ovocné stromy), ale díky dosud nevyužitému hospodářskému objektu, ze kterého se může stát vaše dílna nebo třeba ateliér, také k dalším volnočasovým či pracovním aktivitám. Celková rozloha parcely s nemovitostí činí 826 m2.

Co všechno je tedy v ceně nemovitosti? Ideální 2/3 domu se v tomto případě rovnají bytové jednotce s dispozicí 4+1 a balkonem, nacházející se v 1. NP. V ceně bytu jsou kromě výše zmíněné zahrady dále také dvě garáže, sklad v suterénu a sušárna.

Útulně působící a udržovaný interiér bytu vytápí moderní kotel na pelety. Z vybavení bytu mohu kromě standardního nábytku vyzdvihnout nová plastová okna nebo pěknou kuchyňskou linku.

Pokud jde o tento prodej bytu ve Zlíně, není pochyb o tom, že se jedná o zcela výjimečnou lokalitu. Místo je perfektní pro každého, kdo hledá pomyslný průsečík mezi klidem vesnice a městským životem. Blízké okolí domu je jako stvořené k procházkám nebo projížďkám na kole. Nedaleko se mimo jiné nachází známé filmové ateliéry.

Chcete tuto kombinaci rodinného domu a bytu vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou ve Zlíně!

 

Cena k jednání 6 814 000 Kč