Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Koryčany, Lískovec 124

GPS

49.1181344, 17.1790281

  • Po částečné rekonstrukci
  • Zděné bytové jádro
  • Rozvody elektřiny v mědi, voda v plastu
  • Dispozice 3+1
  • Rozloha bytu 74 m²

 

Videoprohlídka:

 

Popis:

Vyhlížíte na Kroměřížsku zajímavý byt na prodej v dobrém stavu? Nově nabízím prodej bytu 3+1 s balkonem v Koryčanech – Lískovci.

Bytová jednotka je situovaná v přízemí cihlového domu a patří k ní i garáž s připojením na elektřinu. Před 10 lety proběhla rekonstrukce bytového jádra a rozvodů. Všechny pokoje v bytě jsou neprůchozí. Interiér je udržovaný a nabízí možnost doplnit jej nábytkem podle vlastního vkusu. V kuchyni zároveň nechybí hezká kuchyňská linka a v koupelně zase pohodlná vana. Chcete s nadcházejícími zimními měsíci platit pouze za tolik tepla, kolik opravdu spotřebujete? Pak jistě oceníte vlastní plynový kotel, se kterým máte teplo domova pod kontrolou.

Okolí bytového domu vybízí k pobytu na čerstvém vzduchu a ve volných chvílích můžete mimo jiné navštěvovat známou zříceninu hradu Cimbruk, vzdálenou jen 4 km východně od Koryčan. Město na úpatí Chřibů poskytuje potřebnou občanskou vybavenost. Kroměříž a Uherské Hradiště jsou z Koryčan přibližně půl hodiny jízdy. Do hodiny se dostanete také do Brna nebo do Zlína.

Hledáte-li dostupné, ale zároveň dostatečně prostorné a komfortní bydlení na jižní Moravě, rozhodně doporučuji navštívit toto místo osobně.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou v Lískovci!

 

Ostatní:

 

Cena 2 651 000 Kč