Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

krásno nad bečvou 720

GPS

49.476532011071, 17.97460920918

  • Dispozice 2+1
  • Podlahová plocha 52 m2
  • Dům po revitalizaci
  • Udržovaný stav
  • Balkon
  • Třetí patro bez výtahu

Popis:

Prostor, světlo, klid a rozhled. Centrum města ale na dosah ruky! I tak lze ve zkratce definovat prodej bytu 2+1 ve Valašském Meziříčí, který se nachází v zelení prostoupené ulici na Šištotě. Zkrátka pohodová lokalita bez zbytečného ruchu. A čím je zajímavý samotný byt na prodej?

Předně nedávno prošel vkusnou rekonstrukcí umakartového jádra s koupelnou, která teď disponuje krásný, moderním sprchovým koutem a dalším vybavením. WC je samostatné. Kromě zrenovovaného bytového jádra je interiér původní. Nicméně jak dokazují už fotografie, novým majitelům případně nic nebrání v okamžitém nastěhování a fungování domácnosti, neboť každá místnost si stále zachovává svůj původní komfort, přičemž díky dlouhodobé údržbě na vás dýchne pocit čistoty a bezpečí domova.

Tento prostorný a prosluněný dvoupokojový byt s balkonem je umístěn ve 3. patře bytového domu se zateplenou fasádou a po celkové revitalizaci. Pouze je třeba počítat s absencí výtahu. Nejzajímavějším aspektem je poměr ceny a užitné hodnoty. Zajímáte se o nemovitosti ve Valašském Meziříčí či okolí coby budoucí obyvatel, anebo investor, který bude byt dále pronajímat? Ani v jednom z obou případů rozhodně nešlápnete vedle. Podívejte se také na vizualizace, které vám snadno přiblíží, jak by mohly vypadat místnosti, které jsou dosud v původním, byť velmi dobrém stavu.

Bytový dům se nachází poblíž všeho, co vás napadne, ať už jde právě o nákupy, vzdělání, lékaře nebo sportovní aktivity. Nedaleko je například oblíbený supermarket Lidl a třeba obchodní akademie je hned vedle domu. I pěšky jste v centru cobydup.

Chcete to vidět naživo?

Na místě vám vše vysvětlím a ukážu. Na viděnou ve Valmezu!

Cena k jednání: 2 220 000 Kč