Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

mlýnská 871

GPS

49.2067955, 17.5862975

  • Dispozice 3+1
  • Podlahová plocha bytu 61 m2
  • Zděné bytové jádro
  • Nové rozvody elektřiny a vody
  • Možnost dokoupení garáže

Videoprohlídka:

Popis:

Také vás doslova nervuje čím dál problematičtější parkování na sídlištích? Využijte čerstvou nabídku na prodej bytu 3+1 s vlastní garáží hned před domem! Skvěle řešený byt na prodej je situován ve 2. patře čtyřpodlažního bytového domu, a to úplně na kraji pro ještě větší klid nejen na balkoně.

Postupně zrekonstruovaný byt na prodej ve Zlíně – Malenovicích se nachází v ulici Mlýnská a svým současným stavem vás jistě mile překvapí! Dispoziční řešení 3+1 v kombinaci s velkým množstvím úložného prostoru je zcela dostačující i pro rodinné bydlení. Z oken navíc nevidíte jen na okolní domy, ale také do okolní zeleně. Z hlediska úložného prostoru vám pak poslouží 2 vestavěné skříně v ložnici, 1 v dětském pokoji, další na chodbě a ještě i prostorný kumbál.

A teď k tomu připočítejte vkusné dekorativní interiérové prvky od kuchyně až po koupelnu, zděné bytové jádro se sprchovým koutem a kompletně novými rozvody elektřiny i vody. Tak co říkáte, také vám z toho vychází ideální moderní bydlení nedaleko centra krajského města? Veškerou občanskou vybavenost však najdete i v těsném okolí domu – pro nákupy například známé Centro Zlín a pokud jde o vzdělání vašich ratolestí, tak ZŠ je od bytu vzdálená pouze 200 m a MŠ 400 m.

Pokud nemáte auto, tudíž otázku bezpečného a rychlého parkování či delší životnosti garážovaného vozidla neřešíte, možná se bude garáž o poměrně velkorysé výměře 31 m2 hodit jako dílna, sklad. Prodej bytu ve Zlíně – Malenovicích je každopádně možné realizovat i samostatně, takže prodej garáže není podmínkou. Uvedená cena je bez garáže.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou v Malenovicích!

Cena: 3 960 000 Kč