Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Lužná 104

GPS

49.243267, 18.0225142

  • Po rekonstrukci
  • Dispozice 4+1
  • Parkovací stání
  • Kachlová kamna
  • Pozemek o výměře 829 m²
  • Terasa před domem

 

Videoprohlídka:

 

Popis:

Prodej domu v Lužné u Vsetína patří bezpochyby k tomu nejlepšímu, co je z hlediska dostupného bydlení na Valašsku k mání. Objevte rodinný dům dvou tváří!

Na první pohled tradiční, romantická chaloupka a na druhý pohled prostorný, moderní dům po rekonstrukci, vhodný pro celoroční bydlení. Na původní dřevěnou část domu se dvěma místnostmi a kachlovými kamny navazuje zděná část s kuchyní, další dvojicí pokojů a koupelnou s WC, jejíž stěny zdobí dekorativní stěrka.

Moderna s funkční historií se mísí také v oblasti vytápění, kde kachlová kamna a sporák na dřevo doplňuje úsporné tepelné čerpadlo s příjemným podlahovým vytápěním.

Součástí RD na prodej jsou pozemky o celkové výměře 829 m2, stodola se střechou a dvě parkovací stání.

Lužná okouzlí každého malebností vesnice, kde se dřevěnice, usazené v charakteristických „kulách“, prolínají s železničními mosty nebo tunely a neopakovatelnými přírodními zákoutími. Jak se píše na webových stránkách obce: „Lužná není dědina, ale životní styl“. O tom, že v obci to prostě žije, svědčí mimo jiné i aktivní spolky hasičů, myslivců a sportovní kluby (TJ Sokol). Z chalupy je to jen 400 metrů do obchodu (COOP, bývalá Jednota), 350 metrů k hospůdce U Šajerů a 200 metrů k vlakové zastávce (pro spoje směr Vsetín či Horní Lideč). Samotná Lužná se nachází 13 km od Vsetína, 31 km od Zlína a například na Pulčiny, kde můžete navštěvovat vyhlášené Pulčínské skály a ledopády, je to autem pouhých 8 km.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou v Lužné!

 

Ostatní:

 

 

Cena: 3 950 000 Kč