Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

střelná 35

GPS

49.1768836, 18.1065165

  • Dispozice 2+1 s dalším pokojem v na půdě
  • Zastavěná plocha 95 m2
  • Pozemek 409 m2
  • Venkovní posezení
  • Menší stodola
  • Možnost přikoupení zahrady

Videoprohlídka:

Popis:

Hledáte pro sebe nebo své blízké RD na prodej, ideálně na Valašsku v blízkosti okolní přírody? Využijte vynikající dopravní dostupnosti, udělejte si výlet do Střelné a najděte dům s č. p. 35! Ale pospěšte si, chalupa na prodej v této malebné vesnici jistě nezůstane nezadaná dlouho.

Rodinný dům s dispozicí 2+1 je součástí stavební parcely o výměře 409 m2.  Srdcem jeho interiéru je prostorný obývací pokoj s velkým okenním otvorem, kterým dovnitř místnosti proudí přirozené denní světlo. Také další dosud výborně udržované samostatné pokoje, které mohou rovnou sloužit například jako ložnice nebo dětský pokoj, nabízí dostatek místa pro veškerý potřebný nábytek či příslušenství. Kuchyně zatím čeká na svoji modernizaci.  V koupelně s dekorativním, kachlovým obložením nechybí pračka a WC je samostatné. Samozřejmostí jsou kotelna a dílna. Nad rámec interiéru je pak třeba vyzdvihnout ještě rozsáhlé půdní prostory a především pak zastřešenou stodolu s posezením, jako stvořeným pro dlouhé letní večery. Navíc je zde možno přikoupit dalších více než 600 m2 zahrady v blízkosti domu.

Z obce jezdí vlaky i autobusy do blízkých měst (Horní Lideč – 4 km, Vsetín – 25 km, Luhačovice, Zlín ad.). Možnost častých výletů na Slovensko (přímý spoj Púchov – 21 km). Je zde prodejna smíšeného zboží, MŠ, ZŠ i moderní sportoviště. Při procházkách okolím můžete narazit například na známé turistické místo U tuláka Karla.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu!

Půdorys:

Na viděnou ve Střelné!

Cena k jednání: 1 180 000 Kč