Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Březnice 308

GPS

49.188071362287, 17.667741668656

  • Chatka kousek od Zlína
  • Klid a příroda
  • Pozemek 564 m2 k pronájmu za symbolickou částku 300 kč ročně
  • Elektřina v chatce
  • Voda přes sezonu na pozemku
  • V chatce není WC

Popis:

My Češi jsme národem chatařů, a tak má spousta z nás i sen v podobě menší útulné chatky, obklopené přírodou. Je to i váš případ? A co kdyby taková pěkná chatka byla zároveň jen kousíček od Zlína? Pořiďte si své šťastné místo stvořené k odpočinku i zábavě, kam se můžete kdykoliv uchýlit s rodinou nebo přáteli!

Klid, příroda i dostatečně pohodlné zázemí s prostorem na spaní. To vše nabízí vybavená chata na prodej, ke které je to z centra krajského města jen deset minut jízdy. Jedná se o malou chatku s číslem evidenčním 308 v k. ú. Březnice u Zlína, která je součástí zdejší zahrádkářské kolonie.

K objektu náleží také pozemek o velikosti 564 m2 za symbolické roční nájemné 300 Kč. Bezproblémový příjezd umožňuje cesta vedoucí ke zlínskému Majáku, anebo se až k chatce snadno dopravíte přes vesnici.

Chata není vhodná k celoročnímu bydlení. Nemá koupelnu a záchod. Zato je napojena na elektřinu a během sezóny je přívod vody přímo před chatkou. Navíc je vybavená přesně tak, jak vidíte na fotografiích.

Přístup do spacího patra je zatím pouze z venku. To samé platí pro sklep, který nabízí možnost uskladnění potravin (zavařeniny, sklizeň atd.) nebo nápojů. V horkých měsících je sklípek ideální pro zásobu správně vychlazeného piva, vína nebo třeba slivovice. Chata je totiž se svým zázemím jako stvořená (nejen) pro letní dýchánky.

Tento nenápadný rekreační objekt má své nezaměnitelné kouzlo. Osobně mě ze všeho nejvíce oslovil až neuvěřitelný klid, který malá chatka u Zlína vyzařuje. Také proto doporučuji prohlídku každému, kdo hledá prodej chaty ve Zlíně a blízkém okolí. Jedná se přesně o ten typ chatky, kde je velice snadné pravidelně dobíjet baterky. Věřím, že přímo na místě pocítíte to samé, co já. A to je k nezaplacení.

Chcete to vidět naživo? Namístě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou v Březnici!

Fotogalerie:

 

Cena k jednání… 560 000 Kč