Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Doubravy

GPS

49.1424475, 17.6681012

  • vnitřní prostory po částečné rekonstrukce
  • dispozice 2+1
  • možnost dalších pokojů v podkroví
  • pěkný pozemek o rozloze 407 m²
  • garáž (dílna) k rekonstrukci

Popis:

Přijeďte se podívat na rodinný dům, který klame tělem! Přestože fasáda a střecha potřebují do budoucna opravit, uvnitř na vás čeká krásně zrekonstruovaný interiér umožňující okamžité nastěhování a postupné zvelebení zevnějšku.

Dům s dispozicí 2+1 má za sebou dvě fáze rekonstrukce vnitřních prostor. V patře se navíc nabízí možnost dobudování dalších dvou pokojů. V domě jsou rozvody elektřiny v mědi a vody v plastu. Příjemně působí interiérové dveře i nové omítky spolu se sádrokartonovými podhledy v obývacím pokoji a v ložnici. Na podlaze je zbrusu nové linoleum. A nechybí ani krbová kamna pro tu správnou domácí pohodu. V neposlední řadě vás mile překvapí také pěkná koupelna v moderním stylu. K domku patří rovný dvorek a garáž určená k rekonstrukci.

Další velkou výhodu této nemovitosti na prodej představuje lokalita. Klidná obec Doubravy (č.p. 72) je obklopena přírodou. Zároveň je však vzdálena pouhých 12 km od Zlína, takže máte po ruce ruch krajského města včetně spousty pracovních příležitostí. A 13 km opačným směrem se zase nachází lázeňské město Luhačovice. Daleko to není ani do Uherského Brodu, případně do Uherského Hradiště.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou v Doubravách!

Fotogalerie:

Ostatní:

 

Cena… 1880 000 Kč