Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

slavičín, cihlářská 511

GPS

49.0874176, 17.8668063

  • Dům z konce 80. let
  • Klidná lokalita
  • Slepá ulice
  • Blízkost centra
  • Pozemek 801 m2
  • Dispozice 5+1
  • Garáž součástí domu
  • Zahradní domek

Videoprohlídka:

Popis:

Tento rodinný dům na prodej se nachází ve Slavičíně, a to na místě, které byste si v už tak oblíbeném městečku pravděpodobně sami rádi k dlouhodobému bydlení zvolili. Jednoduše řečeno – top lokalita!

Dům na prodej, zkolaudovaný v 80. letech, je totiž situován v klidné, slepé ulici, necelých 500 m od náměstí. Prodává se v původním stavu a čeká na svou modernizaci pod taktovkou nového majitele. Budete-li to právě vy, chybu rozhodně neuděláte. Hned vám vysvětlím proč. Lokalitou totiž benefity spojené s koupí tohoto domu zdaleka nekončí a jeho dispozice je z mého pohledu doslova nadčasová.

Po příjezdu vás v průčelí domu okamžitě zaujme zastřešený vstup ve formě verandy s okénky. S autem můžete pohodlně zajet do garáže v suterénu, kde se dále nachází ještě dílna, prádelna a spižírna.

Přízemí domu dominují hlavní místnosti, určené pro každodenní život, ať už jde o opravdu velký obývací pokoj, kuchyň nebo koupelnu s dvojicí oken, vanou a WC. V patře se nachází ložnice s velkým oknem a vstupem na balkon. Přestože budete bydlet sotva půl kilometru od centra města, nebudete ochuzeni o výhled do zeleně. Součástí dispozičního řešení tohoto patra jsou pak ještě další 2 samostatné, neprůchozí pokoje a samostatná je zde i toaleta.

Na pozemku o výměře 801 m2 je vybudován praktický zahradní domek, který je taktéž v ceně. Velikost pozemku je z mého pohledu pro účely rodinného bydlení tak akorát – není totiž ani zbytečně velký na údržbu, ani příliš malý na to, abyste si mohli kdykoliv užívat pohodu se svými blízkými například v podobě grilovačky na velké zahradě.

Výhodou je, že i původní stav domu je natolik dobrý, že jeho novým majitelům nic nebrání v okamžitém nastěhování. V domě již byla nainstalována plastová okna. Do modernizace se tak můžete pustit i postupně, podle času a možností.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou ve Slavičíně!

Cena: 5 490 000 Kč