Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Uherský brod 754

GPS

49.0272613, 17.6637025

  • Pozemek pro stavbu komerčního charakteru
  • V blízkosti frekventované silnice
  • Rozloha 371 m2
  • Nutno respektovat ochranná pásma kanalizace

Popis:

Uherský Brod – to je dobrá lokalita pro vaše podnikání jen 20 minut jízdy autem od Uherského Hradiště. V těsné blízkosti frekventované silnice, vedoucí zase do Zlína a Luhačovic, nabízím aktuálně stavební pozemek na prodej o rozloze 371 m2.

Hned na úvod je důležité zmínit, že tato stavební parcela neumožňuje výstavbu rodinného domu. Můžete na ní ale vybudovat komerční objekt. V této kategorii se již nabízí celá řada možností. Co říká územní plán města? Budoucí stavba na pozemku by měla mít komerční charakter, případně poskytovat zázemí pro podnikatelské aktivity nebo výrobní služby. Přípustná je také stavba občanské vybavenosti komerčního charakteru. Takovou stavbou se rozumí například administrativní areál, anebo prodejna průmyslového zboží či stavebnin. Územní plán města stanovuje podmínky, při jejichž splnění také není problém využít pozemek ke stavbě stravovacího nebo ubytovacího zařízení.

Přes tento stavební pozemek pro komerční využití vede kanalizační potrubí, a budoucí stavba proto musí respektovat ochranná pásma v okolí kanalizace. V ochranném pásmu je možné vybudovat například parkovací stání nebo takovou stavbu, kterou se zemí nespojují pevné základy.

Ať už na Uherskobrodsku hledáte vhodné místo pro své podnikání, anebo přemýšlíte, kam s ohledem na rostoucí inflaci bezpečně uložit své volné finanční prostředky, vhodně situovaný pozemek pro podnikání rozhodně stojí za prohlídku.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou v Uherském Brodě!

Videoprohlídka:

 

Cena k jednání 795 000 Kč