Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

třída tomáše bati 231

GPS

49.2167638, 17.6264188

  • Dispozice 2+kk
  • Obytná plocha 94 m2
  • Zahrádka s bazénem
  • Parkovací stání
  • Terasa 12 m2
  • Prostorný sklep

Videoprohlídka:

Virtuální prohlídka:

 

Popis:

Chtěli byste hezký mezonet? A co rovnou se zahradou?! Byt na prodej ve Zlíně z roku 2000 učaruje většině návštěvníků na první dobrou i dnes. Kudy tedy na prohlídku? Na cestě za tímto klenotem si do navigace zadejte adresu: tř. Tomáše Bati 231, Louky, 763 02 Zlín.

Všudypřítomný komfort pocítíte na vlastní kůži hned ve vstupní chodbě, odkud vedou dveře do hlavní obývací části. Tam už objevíte výjimečné prostory, kterým ve spodním patře uprostřed místnosti vévodí velká krbová kamna a z dominantních interiérových prvků například také stylové dřevěné trámy. Osobně mě zaujala i kombinace klasických velkých oken, nabízejících výhled od kuchyňského stolu, spolu s velkými střešními okny, typickými pro podkrovní prostory.

Mimořádně vzdušný a vkusný interiér pak lze využít podle vlastních představ. V dobře členěném, útulném obýváku, na jedné straně volně přecházejícím v jídelnu s moderní rohovou kuchyňskou linkou a s pracovnou na opačné straně, se budete bez problému soustředit na práci i koníčky nebo si užívat vzácné chvíle s rodinou či přáteli každý den. Z chodby vedou dveře také na samostatné WC a hlavně do krásné koupelny s vanou, sprchovým koutem a pračkou. Po schodech se následně dostáváme nahoru do patra, kde se nachází ložnice s manželskou postelí. Pokoj na první pohled zaujme dřevěným obložením či atypickými stropy včetně netradičního průchodu trojúhelníkového tvaru, vedoucího do dalšího, užšího a menšího pokoje.

Prostorný mezonetový byt ve Zlíně s dispozicí 2+kk a podlahovou plochou o celkové výměře 94 m2 se v patře může pochlubit také slunnou terasou (12 m2) s výhledem do zeleně. Skoro by se zdálo, že už není čím překvapit, ovšem v ceně nemovitosti je zahrnuta ještě i zahrada s bazénem. Její rozloha činí téměř 100 m2, a proto se v nadcházejících měsících stane perfektním místem, kde si mohou děti hrát, skákat na trampolíně a dospělí zase vesele grilovat. Zkrátka dokonalá letní pohoda! K bytu patří i velký sklep s malým oknem, který lze díky jeho skvělému stavu snadno proměnit třeba v domácí fitko nebo dílnu.

Zastávka trolejbusu je přímo před domem. Máte-li automobil, jistě oceníte také parkovací stání, vyhrazené pouze pro vás. To znamená ideální vzdálenost od samotného centra krajského města (3 km), ale zároveň už nikdy žádné zdlouhavé parkování nebo třeba hledání místa po práci.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu!

Na viděnou ve Zlíně!

Cena k jednání: 3 292 000 Kč