Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

všemina 25

GPS

49.2955064, 17.8729627

  • Výměra pozemků přes 33 000 m2
  • Krytá jezdecká hala o výměře 1200 m2
  • Stáje
  • Dětské tábory
  • Víkendové pobyty
  • Chata k trvalému bydlení se saunou
  • Venkovní jízdárna

Videoprohlídka:

Videoprohlídka z FPV dronu:

Virtuální prohlídka celoročně obyvatelné chaty:

Popis:

Neopakovatelná nabídka na prodej ranče na Valašsku, rozléhajícího se s výměrou přesahující 33 000 m2 na území obce Všemina, je mimořádně atraktivní pro každého, kdo má v srdci koně a nádherné přírodní scenérie, přičemž zároveň disponuje potřebnými financemi. Vidíte se v tom? Pak vám zatím nic nebrání brzy vlastnit a provozovat zavedený koňský ranč s třicetiletou tradicí ve výcviku a přípravě koní na závody. Je umístěn uprostřed kopců a lesů, na úplné samotě, ale zároveň s dosahem veškeré občanské vybavenosti a blízkosti větších měst.

Lokalita platí za velmi oblíbenou rekreační oblast Východní Moravy. Nechybí ani klidné a čisté přírodní koupání. Vyhlášený koňský ranč Všemina (viz www.ranc.cz) se nachází na pomezí dvou chráněných, přírodních parků, kterými jsou Hostýnské vrchy, charakteristické svými mírně zvlněnými hřebeny, a Vizovické vrchy, známé odnepaměti také jako Valašské království. Nejen s přihlédnutím k těmto parametrům samotné lokality se bonitnějším zájemcům přímo nabízí i vize investovat po koupi ranče postupně ještě další prostředky do jeho rozvoje či modernizace a vytvořit tak do budoucna zcela bezkonkurenční místo, kam se budou nadšeně sjíždět platící zákazníci ze všech koutů republiky nebo třeba z nedalekého Slovenska. Stručně řečeno, v tomto případě nekupujete jen nemovitost, ale rovnou i příležitost pro krásný a hotový byznys.

Dává vám to smysl a zajímá vás, co všechno je zahrnuto v ceně tohoto jedinečného areálu?

– Hlavní obytná budova, kolaudovaná jako chata s dispozicí 3+kk, umožňující celoroční bydlení. Najdete zde mimo jiné koupelnu, technickou místnost a dokonce i privátní saunu pro chvíle odpočinku. Dům je napojen na tepelné čerpadlo s velkými výměníky, tudíž ani na samotě u lesa nebudete mít nouzi o teplo domova nebo dostatečný přísun teplé vody.

– Pěkně udržované rekreační chatky pro hosty.

– Kůlny a hned několik přístřešků pro rozličné využití dle vlastních představ a plánů.

– Kruhovka i kolotoč pro koně.

– Velká venkovní i halová jízdárna.

– Centrální stáj s 10 boxy pro koně (+ dalších 9 boxů hned před ní).

– V patře společenská místnost (může sloužit např. jako klubovna či zasedací místnost) a venkovní terasa s posezením.

Na hlavní obytné budově oceňuji spojení přírodních prvků s moderním vybavením, tvořící pro nové majitele harmonické až nadčasové zázemí. Interiér hlavní obytné budovy i společenské místnosti, nacházející se uprostřed celé usedlosti, spojují dřevěné obklady i plně funkční a vkusné zařízení, jak můžete vidět na videu. Areál je navíc eco-friendly! Jeho součástí je totiž i fotovoltaická elektrárna o výkonu 9,9 kW a kromě spousty parkovacích míst zde najdete dokonce i dvojici nabíjecích stanic pro elektromobily.

Jak ve finále využijete obrovskou kapacitu unikátního areálu, záleží na vás. Možností na rozlehlém pozemku je takřka nespočet od víkendových pobytů či dětských táborů přes nabídku ustájení koní až po další rozličné aktivity pro rodiny s dětmi. Věřím, že si toto místo okamžitě zamilujete stejně jako všichni, kdo k vám zavítají!

Chcete to všechno vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

 

Cena 20 720 000 Kč