Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Cichrov 526

GPS

49.0384701, 17.8102763

  • Interiér po kompletní rekonstrukci
  • Dispozice 4+kk
  • Tepelné čerpadlo
  • Podlahové topení
  • Garáž
  • Ovocné stromy
  • Pozemek o výměře 641 m²

 

Videoprohlídka:

 

Virtuální prohlídka:

 

Popis:

O kvalitě bydlení v rodinném domě rozhoduje především lokalita, stav domu a zahrada okolo. Pokud souhlasíte, jistě vás nadchne prodej RD v Bojkovicích, který splňuje všechny tři body na jedničku!

Vkusně zrekonstruovaný rodinný dům na prodej je dispozičně řešen jako 4+kk a hned při vstupu zaujme prosvětleným, vzdušným a designově krásně sjednoceným interiérem, který je nejen velice útulný, ale také moderně vybavený. Důkazem je například rohová kuchyňská linka, plně vybavená spotřebiči. Jak můžete vidět ve videu, kuchyně je spojena s jídelnou. V koupelně nechybí vana ani pračka. WC je samostatné. Velký obývací pokoj, vybavený stylovým a pohodlným nábytkem, je průchozí do ložnice s manželskou postelí. Nábytkem a postelí je vybaven i další samostatný pokoj se spoustou přirozeného denního světla a dekorativní tapetou na zdi.

Tento dům doslova ztělesňuje nový začátek! Rekonstrukcí prošly rozvody elektřiny i vody. Zbrusu nové jsou také omítky, vstupní dveře a okna. Během chladných měsíců oceníte vytápění zajištěné úsporným tepelným čerpadlem. Fasáda na zadní straně domu je zateplena a natažena v lepidle, přední část fasády na případné zateplení čeká.

Stav domu je jedním slovem perfektní a jak se můžete přesvědčit na jeho prohlídce, pro přilehlou zahradu i lokalitu platí to samé. Hned přes cestu se nachází dům s ordinací obvodního i zubního lékaře. Obchodní dům je vzdálen asi 200 m od domu. Na náměstí a dětské hřiště je to 150 m, k základní škole pak 300 m. Pečlivě udržovaná zahrada u domu nabízí fantastický klid i zajímavé osazení stromů. Kromě jabloně, hrušně či trnky zde můžete každoročně sklízet také fíky, kaki a jedlé kaštany.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

 

Na viděnou v Bojkovicích.

 

Ostatní:

 

Cena: 4 100 000 Kč