Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

divnice 31

GPS

49.0865863, 17.9121125

  • Dvě bytové jednotky
  • Pozemek 1660 m2
  • Byt 2+1 po rekonstrukci
  • Byt 3+1 původní stav
  • Garáž, Stodola
  • Zahrada – Stavební pozemek

Videoprohlídka:

Popis:

Využijte obrovský potenciál, který nabízí dvougenerační rodinný dům se zahradou ve Slavičíně, situovaný v klidné městské části Divnice.

Dvougenerační RD na prodej, disponující dvojicí bytových jednotek, tak trochu klame tělem. Zvenčí vás asi nejvíce potěší spíše velikost pozemku a celkově prostor kolem domu než jeho vzhled, nicméně interiér vás nadchne buď designem nebo dispozicí. Tak trochu záleží na tom, o kterém ze dvou pater a zároveň i bytů je právě řeč. Nejvyšší čas představit vám oba byty na prodej podrobněji:

  1. A) Prvním důkazem je přízemní byt s dispozičním řešením 2+1, který prošel rekonstrukcí elektřiny a vody. Jeho interiér je krásně a moderně zařízený. Jsou zde úplně nové omítky a na útulnosti mu ještě více přidávají i snížené, zateplené sádrokartonové podhledy. Vybavená kuchyně čtvercového tvaru s dostatečně velkým okenním otvorem pro výhled i větrání je vyvedena v čistých, bílých barvách a praktický je také oddělený špajz. Obývací pokoj osloví kromě velkých plastových oken zejména pěkně prosvětleným prostorem. V ložnici pak nechybí manželská postel či dostatek úložného prostoru. Prodej bytu 2+1 v rámci RD zahrnuje dále ještě samostatné WC a hlavně okouzlující koupelnu, kde najdeme vanu, sprchový kout i dvě paralelní umyvadla, umístěná pod velkým zrcadlem.
  2. B) Z hlediska vybavení či nábytku je druhý byt o patro výš starší, ale na to, že jde o původní stav z konce 70. let, může se pyšnit až neuvěřitelně čistým a pěkně udržovaným prostředím, kde je také možné okamžitě bydlet. Byt v 1. patře tohoto dvougeneračního domu je z hlediska dispozičního řešení navíc větší než ten v přízemí. Jedná se o 3+1, takže nabízí o jeden pokoj více. Koupelna je průchozí na WC, které stačí osadit dveřmi. Charakteristickým prvkem je prádelna s kotelnou. Do těchto prostor vede vstup přímo z dvorku. Využít můžete také skladovací nebo sklepní prostory. Ostatně, vidíte ty demižony? A to stále není všechno. Ze dvora vcházíte také do velké stodoly nebo garáže, která je poměrně dlouhá, s okenním otvorem. Najdete tu zkrátka všechno, co potřebujete ke spokojenému rodinnému bydlení.

Jakmile obejdete stodolu, rázem se ocitnete na začátku nemalé vlastní zahrady se skleníkem, z části lemované ovocnými stromy. Dýcháte tu čerstvý vzduch a máte naprosté soukromí. Rozloha zahrady za stodolou je přes 1000 m2. Tím spíše vás bude zajímat skutečnost, že v územním plánu obce je vedena jako -BI (bydlení individuální). To znamená, že už teď je dle územního plánu vhodná i pro stavbu rodinného domu!

Pokud jste z Valašska, město Slavičín jako takové jistě netřeba zrovna dvakrát představovat. A pokud ne, přijeďte se podívat, jak dobře se tu lidem žije. Samozřejmostí je veškerá občanská vybavenost a příroda všude za městem. Bude se vám také líbit, že necelých 20 minut jízdy od Slavičína leží lázeňské Luhačovice a pouze dvojnásobek času zabere cesta do centra Zlína.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou v Divnici!

Cena: 4 580 000 Kč