Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

687 32 Rudice 222

GPS

49.0544678, 17.7370047

  • Dům z 90-tých let
  • Po kompletní rekonstrukci
  • Moderní desing
  • Dispozice 5+kk
  • Kotel na plyn i tuhá paliva
  • Terasa
  • Garáž
  • Pozemek o výměře 1410 m²

 

Videoprohlídka:

 

 

Virtuální prohlídka:

 

Popis:

Moderní rodinný dům na prodej, jako je ten, který si nově můžete prohlédnout v obci Rudice nedaleko Uherského Brodu, představuje velmi atraktivní nabídku pro každého, kdo chce uskutečnit svůj sen o ideálním rodinném bydlení na klidném místě!

RD s dispozicí 5+kk byl postaven v 90. letech. Avšak jak můžete vidět na videu, jen těžko byste jej rozeznali od dnešní novostavby, a to díky vydařené rozsáhlé modernizaci (2018 – 2021). A interiér? Radost už jen vstoupit! V přízemí tohoto krásného domu se nachází plně vybavená kuchyně, vzdušně propojená s obývacím pokojem. Z útulného obýváku vedou zase dveře na dřevěnou venkovní terasu s posezením. Zůstaňme ale ještě uvnitř, protože přízemí nabízí i koupelnu s pohodlnou rohovou vanou a samostatné WC.

Z přízemí se vine schodiště do vstupní haly v patře, odkud pak můžete vstoupit ještě do dalších 2 pokojů, a sice do ložnice s manželskou postelí nebo do menší místnosti, která je zatím bez podlahy, ale po zařízení může sloužit například jako další koupelna nebo třeba pracovna. Také v patře si můžete užít pohodové chvíle doma a zároveň na čerstvém vzduchu díky zděnému balkonu.

Vytápění je řešeno jak plynem, tak kotlem na tuhá paliva. Celý dům je navíc podsklepen a jak toho využijete, záleží už jen na vás. Rozhodně zde není nouze o úložné prostory.

Prodeji této nemovitosti ve Zlínském kraji, vzdálené asi čtvrt hodiny jízdy od Uherského Brodu či Luhačovic, přidává na atraktivitě také rovný pozemek o rozloze 1410 m2. Počítejte tedy s velkou zahradou za domem, před domem je dvůr s čistou garáží i venkovním parkovacím stáním. Výhodou je také klid a soukromí, neboť v bezprostředním okolí domu žádný sousední dům nestojí.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou v Rudicích!

 

Cena k jednání: 6 330 000 Kč