Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

lhota u pačlavic 2

GPS

49.2457995, 17.1557955

  • Uzavřený dvůr
  • Soukromí
  • Tři bytové jednotky
  • Ovocný sad
  • Oáza klidu
  • Investice
  • Skvělá dopravní dostupnost

Videoprohlídka:

Virtuální prohlídka:

Půdorys:

Popis:

Využijte možnosti výhodné koupě větší, členité nemovitosti s jedinečným genius loci ve Lhotě u Pačlavic. Zároveň jde o investiční příležitost jako hrom!

Jedná se o velký RD na prodej i útulné víkendové sídlo s osobitým kouzlem. Skutečnost, že tento rodinný dům nebo spíše sídlo patří mezi výjimečné nemovitosti na prodej, hned při příjezdu potvrzuje upravený zevnějšek nebo třeba kamenné, řemeslné dekorace kolem oken spolu s pěknou fasádou. Nicméně největší a to nejpodstatnější překvapení vás čeká, jakmile hlavní branou vejdete dovnitř.

Citlivým spojením dvojice rodinných domů totiž vznikl promyšlený a chytře řešený obytný komplex coby oáza klidu, disponující celkem 3 bytovými jednotkami a uzavřeným dvorkem pro naprosté soukromí. Oázu navíc v tomto případě představuje také navazující ovocný sad osazený stromy, a to především švestkami.

Jak už jistě tušíte, záleží pouze na vás, zda si za účelem vlastního bydlení vyberete konkrétní byt a další budete pronajímat, ať už stálým nájemcům, anebo například v rámci Airbnb. Stačí se rozhlédnout kolem a je zřejmé, že v obou případech nebude nouze o poptávku a s ní spojený následný příjem. Proto jsem na začátku kromě jednoznačně výhodné koupě rovnou zmínil i investiční potenciál. Další možností je pak například vícegenerační bydlení. Nyní se již detailně zaměříme na trojici jednotlivých bytů přímo dýchajících pořádkem a čistotou natolik, že máte chuť se v jednom z nich okamžitě zabydlet:

  1. První byt 4+1 na prodej se může pochlubit výměrou 155 m2. Je vyveden v moderním stylu a rozdělen do dvou pater, přičemž v každém z nich se nachází 2 identické pokoje. Koupelna s WC zahrnuje vanu i sprchový kout. V kuchyni vás hned na první pohled zaujmou dřevěné trámy a další dekorativní prvky v čele s kamenným krbem.
  2. Hned naproti se jedná o prodej bytu 2+1 v RD s č.p. 2. Dispoziční řešení je tedy menší, ale společným jmenovatelem prvních dvou zmíněných bytových jednotek je bezesporu nádech historie v kombinaci s moderními technologiemi dnešní doby. Také koupelna v tomto bytě je vybavena vanou, přičemž WC je více oddělené, jak můžete vidět na videu.
  3. Třetí byt už v rámci sídla figuruje s ohledem na svůj interiér jako ryze moderní 2+kk. Mimo jiné byl zařízen novou, rohovou kuchyňskou linkou se spotřebiči a v nebesky bílé ložnici nechybí kromě manželské postele ani dětská postýlka. Samozřejmostí je další samostatný pokoj. A byť je tento byt dispozičně ze všech nejmenší, má z mého pohledu možná i díky vkusným obkladům nejhezčí koupelnu s vanou, sprchovým koutem a WC.

Prodej nemovitosti jako je tato si na závěr zaslouží malé shrnutí, takže ještě jednou – co všechno je v ceně?

– 2 domy a v nich 3 byty s celkovou výměrou 291 m2.

– 3836 m2 pozemků

– 2 parkovací stání + další stání před domem

– Prostorná terasa se zahradním nábytkem.

– Malebný, uzavřený dvůr, na který navazuje rozlehlý ovocný sad.

– Jako bonus pak cena zahrnuje dokonce rodinný dům s č.p. 92. I ten je součástí stavebního pozemku, ale je určen buď k demolici, nebo k celkové rekonstrukci. Opět záleží na vašich plánech a možnostech.

Hned za vesnicí se rozkládá poctivý kus přírody v podobě Litenčické pahorkatiny. Nejbližším větším městem, vzdáleným 25 min. jízdy autem, je Kroměříž. Obec svým obyvatelům poskytuje klid a pohodu, zároveň je však ideálně situována mezi Brnem (pouze 35 min. jízdy) a Zlínem. Velkým benefitem z hlediska lokality je blízkost dálnice D1 pro perfektní dopravní dostupnost, ať už se vydáte kamkoliv.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou ve Lhotě u Pačlavic!

Cena: 10 881 000 Kč