Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Šanov, zlínský kraj

GPS

49.0454648, 17.8984023

  • Hlavní využití – bydlení v rodinných domech
  • Průměrná šířka 12m
  • Inženýrské sítě na pozemku
  • Příjezd po zpevněné komunikaci

Popis:

Představy o ideálním bydlení bývají různé. V případě této nabídky stavebního pozemku se budoucímu majiteli otevírá možnost postavit si rodinný dům na jedné straně podélné, obdélníkové parcely a za domem mít dlouhou zahradu s dostatkem prostoru i soukromí pro rodinnou pohodu, dětské radovánky, anebo třeba zahradničení. Mohla by to být i vaše představa o bydlení na Valašsku?

Pak pro vás bude atraktivní prodej pozemku v Šanově – malebné příhraniční obci, ležící na pomezí Moravy a Slovenska, přičemž část její katastrální hranice je současně hranicí České republiky. Místo rozhodně stojí za prohlídku.

Přestože všude v okolí vesnice to dýchá klidem a svěží přírodou, města jako Zlín nebo Uherské Hradiště jsou vzdálena cca 45 minut jízdy. Do lázeňského města Luhačovice, vybízejícího k pravidelné rekreaci, to není ani 20 km a pouhých 6 km daleko se nachází nejbližší městečko Slavičín.

Stavební pozemek na prodej o celkové rozloze 1083 m2 a uliční šíři v průměru přes 12 m se po celé jeho délce postupně rozšiřuje a zužuje. Obecní vodovod, kanalizace i elektřina jsou navedeny až k jeho hranici. Stejně je tomu také s pozemní asfaltovou komunikací, zaručující celoročně bezproblémový příjezd.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou v Šanově!

 

 

Cena k jednání: 1 162 000 Kč