Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

střelná

GPS

49.177018458106, 18.107217039445

  • Rozloha pozemku 645 m2
  • Studna na pozemku
  • Příjezd z obecní komunikace
  • IS na pozemku, nebo v blízkosti
  • Při stavbě většího RD potřeba přeložit přípojku kanalizace

Videoprohlídka:

 

Popis:

O dobré stavební parcely na prodej byl vždycky zájem. Také právě hledáte na Vsetínsku nebo Valašskoklobucku stavební pozemek, například kvůli klidnému bydlení na vesnici s vynikajícím spojením do měst nebo čistě coby dobrou investici?

V obci Střelná vám nyní mohu snadno zprostředkovat prodej pozemku o výměře 645 m2, vhodného pro stavbu krásného RD. Jedná se o prodej stavební parcely se zajímavým potenciálem a dokonce s cenou do půl milionu korun!

I tak můžete za tyto peníze počítat s dostupným připojením na IS (inženýrské sítě) a důležité je vyzdvihnout také bezproblémový příjezd z obecní komunikace, tím spíše, že z obou stran. Atraktivní stavební parcela na prodej nabízí ještě jednu výhodu, kterou je kopaná studna. Ta může během letních měsíců sloužit například k napuštění vašeho bazénu. Pozemkem vede kanalizační potrubí, které by při stavbě většího domu bylo třeba přeložit na jeho kraj.

Koupit pozemek výhodně, to chce zároveň čich na lokalitu. Proto každého zájemce jistě potěší, že z oblíbené valašské vesnice jezdí vlaky i autobusy do blízkých měst (Horní Lideč – 4 km, Vsetín – 25 km, Luhačovice, Zlín ad.). Možnost častých výletů na Slovensko (přímý spoj Púchov – 21 km). Je zde prodejna smíšeného zboží, MŠ, ZŠ i moderní sportoviště. Při procházkách okolím můžete narazit například na známé turistické místo U tuláka Karla.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu!

Na viděnou ve Střelné!

Cena k jednání: 299 000 Kč