Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Drahy 316

GPS

49.039497908294, 17.743343904618

  • Dispozice 3+kk
  • Po rekonstrukci
  • Prostorná terasa
  • Udržovaná zahrada
  • Dětské hřiště
  • Téměř kompletně vybavený
  • Garáž

Videoprohlídka:

Popis:

Klidné a moderní bydlení, které v mnohém doslova symbolizuje spokojený rodinný život. Tak na mě ihned zapůsobil zrekonstruovaný dům na prodej s dispozicí 3+kk, který se nachází v městečku Bojkovice.

Jedná se o pečlivě udržovaný rodinný dům se zahradou, na kterou se naskýtá výhled ze zastřešené terasy s pěkným zahradním nábytkem a venkovním grilem. Na zahradě je dětské hřiště i ovocné stromy. Vnitřní a venkovní prostor perfektně propojuje vstup na terasu z obývacího pokoje. K domu patří také garáž.

RD v Bojkovicích má za sebou zdařilou rekonstrukci z roku 2018, jejíž součástí jsou i nové rozvody elektřiny a vody či topení. Pečlivost a vkus předchozích majitelů se kromě venkovních prostor ve všech ohledech odráží také na stavu interiéru. Vnitřní prostory jsou příjemně prostorné, vzdušné a hezky prosvětlené. Prostřednictvím vstupní chodby jsou navíc chytře rozděleny na spací a denní část. Spací část zahrnuje stylovou ložnici s pohodlnou manželskou postelí a útulný dětský pokoj. Denní část je jako stvořená pro společně strávený čas v rodinném kruhu či s přáteli. Kuchyň, vybavená rohovou kuchyňskou linku se zabudovanými spotřebiči a jídelním stolem u okna, přechází volně v obývací pokoj – zónu pohody s pohodlnou pohovkou a televizí. Stěnu obýváku zdobí dekorativní stěrka, kterou najdeme také v koupelně s vanou a na WC.

Většinu nábytku a vybavení v domě je možné ponechat. Výhody, které tento krásný rodinný dům v Bojkovicích nabízí, jsou pak korunovány vynikající dostupností. Přímo z domu je to blízko na vlak, do školy či školky, ale také do obchodu nebo restaurace. Nedaleko jsou také větší města spojená jak s kulturou, tak pracovními příležitostmi či středními školami. Asi 15 km od Bojkovic se nachází lázeňské město Luhačovice, za půl hodiny dojedete autem do Uherského Hradiště (cca 30 km) a přibližně za tři čtvrtě hodiny do Zlína (necelých 40 km).

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou v Bojkovicích!

Virtuální prohlídka:

Fotogalerie:

 

 

Cena k jednání 4 980 000 Kč