Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Větrná 4666

GPS

49.2348581, 17.6637594

  • Původní udržovaný stav
  • Podlahová plocha  42 m²
  • Kompletně vybavený
  • Prostorná terasa 14 m²

Popis:

Rádi byste se rychle dostali k dostatečně komfortnímu bydlení v krajském městě? Pokud ano, odpověď možná zní: pronájem bytu Zlín, adresa Větrná 4666.

Pronájem bytu 1+1 o podlahové ploše 42 m2 vás kromě pokojů připravených k okamžitému nastěhování potěší dokonce i velkou terasou (14 m2). Kuchyň a prostorný obývací pokoj doplňuje ještě šatna. Výhodou je také oddělená koupelna a WC.

Velmi dobře udržovaný interiér v původním stavu působí čistým, útulným dojmem a jeho zařízení bude svým vzhledem vyhovovat nejvíce lidem, kteří mají rádi starší nábytek či retro styl. Pokud by však noví nájemníci neměli o toto kompletní vybavení v ceně zájem, není ze strany majitelů problém původní nábytek předem vystěhovat.

Zlínské Jižní Svahy jsou vyhledávanou lokalitou s veškerou občanskou vybaveností a vynikající dostupností do centra města.

Co potřebujete k podpisu nájemní smlouvy? Složit měsíční nájemné 11 200 Kč, které již zahrnuje i zálohy za energie. K tomu vratnou jistotu 11 200 Kč a provizi RK také ve výši jednoho měsíčního nájmu.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou ve Zlíně!

Fotogalerie:

 

 

Cena včetně energií: 11 200 Kč/Měs