Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Brumov-Bylnice, ul. Rozkvět

GPS

49.0938932, 18.028749

Popis:

Hledáte pronájem vkusně zrekonstruovaného bytu v Brumově – Bylnici? V tom případě by Vás mohla zajímat nabídka bytu s dispozicí 2+1 na sídlišti Rozkvět. Zajisté některé z vás potěší i částečná vybavenost bytu.

V kuchyni zánovní kuchyňská linka s vestavěnou myčkou, sporák a mikrovlnná trouba, kuchyni chybí snad jen lednice, jídelní stůl a pár židlí. Obývací pokoj je téměř kompletně vybaven: gauč, konferenční stolek, skříně komora, stylové nástěnné hodiny. Někomu by možná chyběla televize. K vytápění by jste mohli využívat buď krbová kamna, nebo elektrické přímotopy. V Koupelně vana, WC zvlášť. V ložnici zůstávají prostorné skříně s velkým zrcadlem (postel byste si museli pořídit vlastní 🙂 )

Jaké jsou zde náklady na bydlení a kolik vás vyjdou? Měsíční nájemné včetně energií je v současné době nastaveno na 8500 Kč + zálohy za energie (cca 2500 Kč). Před podpisem nájemní smlouvy je nutno složit vratnou jistotu (kauci), která činí 17 000 Kč, nevratný blokační poplatek (odměna realitní kanceláři) 8 500 Kč a uhradit nájemné na následující měsíc. Celkem suma činí 36 500 Kč. Ohledně spotřeby energií záleží, jestli byste pro topení více využívali elektrické přímotopy nebo topili dřevem.

Pro případné uskladnění briket či dřeva, můžete využívat samostatný sklep. V dalším sklepním prostoru můžete uskladnit např. kola, lyže, zavařeniny, nebo třeba basu piv.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat. Volejte a pište kdykoliv.

 

Fotogalerie:

půdorys:

Mapa:

Cena pronájmu… 8.500Kč + energie /měs.