Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

valašské klobouky, cyrilometodějská 644

GPS

49.1431094, 18.0139908

  • Po kompletní rekonstrukci
  • V koupelně vana i sprchový kout
  • Dispozice 2+1
  • Parkování před domem
  • Balkon
 

Popis:

Od 1.12. 2023 se nám uvolní tento byt k pronájmu ve Valašských Kloboukách na ul. Cyrilometodějská 644 !

Bytová jednotka s dispozicí 2+1 je po kompletní rekonstrukci, kterou považuji za mimořádně zdařilou, a to jak z estetického, tak funkčního hlediska.

To platí pro slunnou a vzdušnou ložnici, útulný obývací pokoj i  novou kuchyň, vybavenou troubou a sporákem se sklokeramickou deskou. Čistý a moderní interiér podtrhují dále také snížené sádrokartonové podhledy či vinylové podlahy, vyznačující se vysokou odolností vůči opotřebení. Koupelna nabídne prvním obyvatelům po rekonstrukci kombinaci sprchového koutu i vany. Za její další velkou výhodu považuji hned dvě okna. Ta v koupelně umožňují využití denního světla i pohodlné větrání.

V celém bytě jsou nová plastová okna zaručující vysokou míru hospodárnosti. Při rekonstrukci byly vyměněny vstupní i interiérové dveře. Úplně nové jsou také rozvody vody, elektřiny a topení.

Kromě krásného bytu na prodej stojí za zmínku i samotná lokalita. Tato nemovitost se totiž nachází přibližně uprostřed dlouhé ulice, ze které je to nejen pár kroků na náměstí, ale zároveň na jejích obou koncích najdete oblíbený supermarket (Lidl, Penny).

Před podpisem smlouvy: Vratná jistota 12 600 Kč, provize realitní kanceláře 12 600 Kč, Nájemné včetně energií za nadcházející měsíc 12 600 Kč

Chcete to vidět naživo?

Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou v Kloboukách!

Nájemné vč. záloh za energie 12 600 Kč/měs