Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Zlín, Zelinova

GPS

49.2423018, 17.6713467

  • Dispozice 2+kk
  • Novostavba
  • 53 m²
  • Prostorná terasa 18,4 m²
  • Téměř kompletně vybavený
  • sklep

Popis:

Pronajměte si ve Zlíně moderně zařízený byt s dispozicí 2+kk o rozloze 53 m2. Při prohlídce si vás získá mimo jiné velkou terasou o rozloze 18.4 m2, která je orientována na západ a zároveň nabízí výhled na dětské hřiště.

Jak můžete vidět na fotografiích, interiér tohoto bytu je velmi vkusně zařízen od kuchyně až po koupelnu s pohodlnou vanou. Nová kuchyně, obsahující lednici a další spotřebiče, je z roku 2017 stejně jako podlahy. V bytě zůstává většina zařízení: velká postel včetně kvalitních matrací, obývací stěna, skříň v chodbě, stůl v pracovně, kuchyňské židle a v neposlední řadě pračka.

Nadstandardní bydlení v novostavbě bytového domu, zabezpečené venkovními žaluziemi, poskytuje vysoký komfort za rozumnou cenu, obzvláště pak s přihlédnutím k samotné lokalitě. Byt je totiž situován v naprosto ideální části města, a sice v klidné ulici Zelinova, klenoucí se nad městem nedaleko lesů a procházkových tras či vyhlídkových míst. Kamkoliv do centra města se však dostanete v řádu několika málo minut autem, anebo ze zastávky MHD.

Měsíční cena vč. energií 14 800 Kč, provize RK 14 800 Kč, vratná jistota 20 000 Kč.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou ve Zlíně!

Fotogalerie:

 

 

Cena včetně záloh za energie: 14 800 kč/měs.