Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

francova lhota 25

GPS

49.1961725, 18.095525

  • Dispozice 4+1
  • Podlahová plocha 149  m2
  • Vybavený
  • Dvorek s pergolou
  • Garáž

Popis:

Tento pronájem ve Francově Lhotě bude chtít asi každý, kdo si ještě nemůže dovolit nákup vlastní nemovitosti. Jedná se o pronájem bytu v RD s dispozicí 4+1. Pro mnohé zájemce to bude terno, tak si pospěšte!

 

K dispozici vám bude celé spodní patro, tvořící samostatnou bytovou jednotku s dostatkem soukromí. Budete mít vlastní vchod, udržovaný dvorek se zastřešeným venkovním posezením a dokonce i perfektně připravenou, čistou garáž (20 m2)! To ostatně platí pro celý byt s celkovou výměrou obytné plochy 149 m2. Další 2 parkovací místa jsou pak k dispozici venku před domem.

 

Interiér bytu vás za níže uvedenou cenu snadno okouzlí. V ložnici je manželská postel. Také další pokoje nabízí vkusné a moderní vybavení pro každodenní život a bydlení bez starostí ihned po nastěhování, které je možné v říjnu 2023. Krásná kuchyň s barem, vybavená spotřebiči včetně myčky nádobí, volně navazuje na jídelnu. Pro ještě větší domácí pohodu a večerní atmosféru, která neomrzí, se můžete těšit na obývací pokoj, kde najdete pohodlnou sedačku a hlavně krbová kamna s výměníkem. Topné sezóny se nemusíte obávat také díky přítomnosti kotle na tuhá paliva a kondenzačního kotle. Tady budete na valašskou zimu připraveni! Z hlediska interiéru nutno vzpomenout také koupelnu s vanou a WC. Šatna je samostatná. Technická část domu u garáže nabízí budoucím nájemníkům i menší kuchyň s pračkou a kromě toho univerzální místnost, kterou můžete využít dle libosti (sklad, dílna, ateliér atd.) Jak ukazují fotografie, tento prostorný byt k pronájmu se nabízí kompletně vybavený, ale v případě potřeby není problém nábytek odstěhovat.

 

Pokud hledáte pronájem na Valašsku, ale nechcete bydlet přímo ve městě, narazili jste na skvělou příležitost. Na poštu, do prodejny smíšeného zboží (COOP) nebo třeba na autobus je to z domu jen pár kroků. K ZŠ a MŠ přímo ve vesnici vede trasa dlouhá 1,5 km.

 

Z Francovy Lhoty neboli zkrátka Francovky, jak jí říkají místní, se bez problému dostanete za cca půl hodiny do Vsetína a zhruba za 45 minut jste ve Zlíně, ať už se vydáte za prací či studiem. Nejbližším městem (11 km) jsou Valašské Klobouky s veškerou občanskou vybaveností, poliklinikou a dvojicí supermarketů. Pouhých 5 km od Francovky se nachází Horní Lideč, obec s bezvadným vlakovým spojením do všech koutů Česka (cca 4,5 hod. do Prahy, necelé 3 hod. do Brna, slabé 2 hod. do Olomouce atd.) i Slovenska (směr Púchov). Pokaždé, když se pak vrátíte odkudkoliv domů, do svého útulného pronájmu, obklopí vás klid, pole, louky a lesy. Jednoduše Valašsko se vším všudy.

 

Měsíční nájemné 12 000 Kč + energie.  Počáteční náklady: 12 000 Kč nájemné za říjen, 12 000 Kč vratná jistota a 12 000 Kč provize realitní kanceláři.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

 

Na viděnou ve Francovce!

Cena: 12 000 Kč/měs + energie