Kliknutím zobrazíte mapu.

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Hodňov 894

GPS

49.0907966, 18.0258999

  • Chalupa s venkovním posezením
  • Dispozice 2+1
  • Prostorný sklep
  • Pozemek o výměře 312 m²

Popis:

Láká vás dostupný pronájem chalupy po rekonstrukci? Menší chalupa k pronájmu s dispozicí 2+1 a útulným interiérem je nově k dispozici v městě Brumov-Bylnice!

U vstupních dveří se na jedné straně nachází samostatné WC a na druhé straně koupelna. Srdcem domku je vybavená kuchyň se zánovní, moderní kuchyňskou linkou, dřevěným jídelním stolem a židlemi. Na stropě zaujmou dekorativní dřevěné rámy, navozující tradiční atmosféru. Průchozí je vstup do největší místnosti, částečně vybavené obývací části s krbovými kamny. Z kuchyně vedou dveře do neprůchozí ložnice. Ve všech místnostech jsou instalovány elektrické přímotopy.

Z interiéru chalupy se naskýtá výhled na obě dominanty obce – hrad a kostel. Zahrada s kamennou zídkou a zbudovaným prostorným posezením včetně venkovního osvětlení vybízí k zahradničení i grilování.

Zrekonstruovaná chalupa k pronájmu v ulici Hodňov představuje ideální příležitost pro každého, kdo před panelákovým bytem upřednostňuje klid, soukromí, oheň plápolající ve velkém krbu, možnost kdykoliv vyjít jen tak na zahradu, anebo rovnou na túru díky blízkosti valašské přírody. Místní nedají dopustit na krásné cyklostezky. Pestré jsou i možnosti dalšího sportovního vyžití: fotbalové hřiště, hokejová hala, krytý plavecký bazén, fitness, skatepark. Na náměstí dojdete pěšky za 3 minuty. Asi 10 minut chůze se nachází Penny Market a ani do některé z hospůdek to není daleko. Valašské Klobouky jsou od města vzdálené pouze 6 km. Dříve než za hodinu se autem dostanete i do větších měst, jako jsou Luhačovice, Zlín, Uherské Hradiště, Vsetín nebo Trenčín (SK).

Co potřebujete k podpisu nájemní smlouvy? Složit měsíční nájemné 8 200 Kč, zahrnující nájem a zálohy za vodu. (Elektřina se přepisuje na nájemníka.) K tomu vratnou jistotu 8 200 Kč a provizi RK také ve výši jednoho měsíčního nájmu.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou v Brumově!

 

Cena 8200 Kč/měs. + zálohy za elektřinu